Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Moja czarnula. 1.9 Tdi 110 KM


Rasta_Man

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałbym przedstawić moja czarnule.:)Rocznik 1999 listopad posiadam ją niespełna 3 miesiące , więc nie za wiele ale już przymierzam sie do poprawek. Mam nadzieje że wspomożecie mnie swoją rada .:)Wyposażenie to

Lakier ly9b

orginalne felgi z audi a4 o rozstawie 5x112

E0A = Akcja specjalna-brak

4UE = Lewo/prawo airbag for driver and front seat passenger

1KD = Hamulce tarczowe tył

3FA = Bez wkładu dachu (dach pełny)

F0A = standardowe wyposażenie

T1R = Silnik 4-cylindrowy wysokoprężny turbo 1,9 l litera kodowa

2PG = Kierownica do inst.pod.powietrz.

7Q9 = System nawigacji

3L1 = Regulacja wysokoŚci,prawego siedzenia-elektryczna, com cobertura da alavanca

1SA = Bez osłony dolnej zesp. napedowego

J0R = Akumulator

0L2 = Pedał przyŚpiesz. z modułem elektronicznym

3ND = Siedzisko i oparcie tylne 3ND = tylna kanapa / oparcie, rozkładanie

1LB = hamulce tarczowe, z przodu

8GL = Alternator

8JH = Reflektor halogenowy kzl

8Q1 = Autom. dynamiczna regulacja zasięgu refl

7K0 = Bez układu kontroli ciŚnienia w oponach

6XC = Lusterko zewn. elektr. ustawiane

5MF = Nakładki ozdobne na tablicy przyrzĄdów i tapicerkach alu,

0G1 = Przedłużenie okresu przeglĄdu

U2B = Opony terenowe

9Q2 = Komputer samochodowy

4X1 = Boczna poduszka bezp.

Mała sesja wspólnie z kolegą :

IMAG0044.jpg

IMG_6670.jpg

IMG_6673.jpg

IMG_6677.jpg

IMG_6685.jpg

IMG_6700.jpg

IMG_6703.jpg

Mam teraz do was pytanie czy widzieliście może żeby ktoś miał w b5 taką chromowaną ramkę do środkowego wlotu powietrza pod grillem tak jak jest to w b6?

chciałem coś takiego zrobić z tej taśmy chromowanej na metry ale niestety za duży kąt wygięcia jest i ta taśma się tak brzydko marszczy. Zostawiłem na razie takie dwa pionowe paski z tej taśmy żeby sprawdzić jak sie bedzie opierać warunkom atmosferycznym bo planowałem dać ją nad oknami ale raczej daruje to sobie.

IMG_6686.jpg

drugie pytanie też jest związane z powyższym zdjeciem. Otóż zastanawiam sie czy dało by sie przerobić moje lampy na coś tego typu Lampy Audi A4 B5 Chrom Daylight LED diodowe 94-98 (4064642348) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. ?? chodzi mi o dodanie tego paska ledowego.

Planuje także nakleić folie carbonową na dekory tylko zastanawiam sie jaki kolor będzie lepszy grafit czy srebrny. Co wy na to ? i czy konieczne jest ściąganie dekorów żeby przykleić folie i jak to trzeba zrobic to jak je ściągnąć.. Myśle też na plastik pod gałką zmiany biegów dać czarny carbon. na razie środek wygląda tak

IMAG0043.jpg

IMAG0045.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lamp nie ma co przerabiać bo nic dobrego z tego nie wyjdzie. Dekory oklej ciemnym karbonem (choć jak dla mnie to era karbonu już minęła), zacznij od boczków drzwi to będziesz wiedział jak ściągać dekory bo bez ściągania ładnie tego nie zrobisz. W sumie to podoba mi się kolorek, bo ośka w maizlu d*py nie urywa. Chrom na metry też sobie daruj.. zalecany standart czyli gleba+koło :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ośka w maizlu= diesel z napędem na przód (FWD/kaleka) :decayed:

Jak nie gleba to przynajmniej 1BE/1BV i ładna 17", żona nie musi o wszystkim wiedzieć :whistling:

No i nie był bym sobą gdy bym virusa nie polecał, im wcześniej tym lepiej :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zostaw w spokoju tą ramke, zerwij to co nakleiłeś, bo chromowe paski tam nigdy nie były, a te naklejane wyglądaja jak "adidos" wsród "adidasów".

felga i koło, albo soft:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz dowiedzieć się szczegółów odpowiedniego modzenia B5 to proponuje spota w święta w Radzyniu, może sobota gdzies na mieście. Przy okazji zobaczysz przyzwoicie zmodzona b5 w Radzyniu. Pisz do sąsiada i działamy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja bym mógł zapisać się na jakiegoś spota w Radzyniu bo nic się u nas nie dzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...