Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zmiana głośnika w ori subie


Rekomendowane odpowiedzi

Witam tak sie zastanawiam czy warto by było zmienić głośnik w subie wzmak mam ori harman czy dało by to dużo lepszy efekt wie ktoś może pzdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wądpie czy by dało efekt, przy ori wzmacniaczu, głośniej na pewno by Ci nie grało bo pewnie wzmacniacz by był za słaby ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tak. Jeśli głośnik jest wypierdziany lub stary, że aż się któryś z resorów kruszy to zawsze warto wymienić na nowy, ale zawsze o jak najbardziej zbliżonych wartościach i oczywiście tej samej impedancji.

Jeśli natomiast masz harman/kardon to szybciej samochód się rozpadnie jak te głośniki.

---------- Post dopisany at 08:51 ---------- Poprzedni post napisany at 08:47 ----------

Nie czarujmy się, ale konstrukcja ori suba nie jest rewelacyjna i na sub nadaje się średnio jak nie słabo, więc i nowy głośnik nie wiele poprawi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ori sub audi nie ma nic wspólnego (nie stał nawet przy harman kardon) :D jest to często błednie interpretowana nazwa z głośnika :D

Kup sobie sub i wzmak BOSE i zagra to na pewno dużo lepiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo po prostu dołóż new wzmak sub i będzie Git:decayed: bo tak jak koledzy wyżej piszą ori sub to lipaaa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów, jestem tu nowy i nie moge zamieszczac nowych tematów wiec odnosnie tego tematu mam pytanie... Mam fajna b6 avant s line z normalnym naglosnieniem (nie bose) i powiem szczerze ze nie jest najgorsze, fajnie pompie itd. Otóż moje zasadnicze pytanie: czy jesli chcialbym swoje zwykle naglosnenie zastapic BOSE to czy wystarczy, ze powykrecam te zwykle glosniki i w miejsce ich wsadze bose i oczywiscie to samo z suboferem...? czy sa jakies przeszkody? jakies dodatkowe wiazki kabli, co z radiem itp?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

głośniki przód i tył są inne, tweetery są te same. co do wzmaka i suba są inne to sami trzeba dodatkową wiązkę rzeźbić. Poszukaj dokładnie na form gdzieś zmiana jest opisana pewnie: warsztat-zrób to sam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...