Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ A4 B6 ] Moja A4 w sesji pod Radzyńskim Pajacem:)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam Wszystkich !!!!!

Tak prezentuje się na dzień dzisiejszy moja A 4 .

Samochód posiadam 3 latka i jestem bardzo zadowolony -- nigdy nie dała ass jak na razie:)

Chyba typowy standardzik a może i mniej,czyli:

-2-strefowa klima

- elektryczne otwieranie okienek tylko przód , tył - korbka = syf:thumbdown:

- podgrzewane fotelki to chyba każdy ma;p

- i inne

Co już zmieniłem?

- oryginalne radio na kasetki :) out , wsadziłem Pioneer'a - jazda bez mp3 to nie jazda:grin:

- przyciemniłem szybki

- przejście z oryginalnych 15" na 17" Aez Reef + nowiutkie Good Year F1 Asimetric 2

Co planuje zmienić ?

- xenonki - tylko obawiam się troszkę bo podobno ścigają za to . Jak to jest z tymi światłami ???

- być może gleba ale to już dalsze plany

- lepsze heble :)

- no i wiele innego dobrego ale narazie kiepsko z kasa

Acha , troszke mnie poniosło z tymi fotkami - program do powiekszania piersi się przydał:banan:

Fotki:

Oryginał

yy6y.jpg

a tu już zabawa na maxa:wink:

mff4.jpg

tbn4.jpg

s70f.jpg

i wspólne z sąsiadem - pzdr sąsiad

1k6t.jpg

Pozdrawiam , szerokości i bezawaryjności

Opublikowano

z xenonem to tak że musisz mieć spryski w zderzaku i wypadałoby mieć auto poziomowanie

Opublikowano

Jest lala wuju :D

Opublikowano

Autko całkiem niezłe , felga to już rzecz gustu , a o tym się nie dyskutuje :naughty: ale źle nie jest :naughty:

Odnośnie reszty się nie wypowiadam, bo mam jeszcze bardziej golasa, nie mam nawet grzanych foteli + zajebiaszcza BLU konsola :kox:

poozdro :decayed:

Opublikowano

O proszę, kolejna klubowa z Radzynia. Pozdrawiam. :hi:

Autko spoko, felgi rzecz gustu :decayed: do xenonów musisz mieć spryski plus samopoziom i wtedy nikt się nie przyczepi. Nie jest to tania impreza ale do wyrezania. No i na pewno efekt jest wart pracy. Do kaseciaka prawdopodobnie mogłeś podłączyć emulator zmieniarki i też byś miał MP3 i ori wygląd + gala :wink: maluj ten czarny dół w kolor nadwozia to auto od razu zyska na wyglądzie.

Szerokości i bezawaryjności :hi:

Opublikowano

Może jakiś spot w święta? Ładna A4 :decayed:

Opublikowano

Spocik spoko, w sobotę w dzień można się spotkać

Opublikowano

Ładna felga.

Jakieś zmiany wnętrza ?

Opublikowano
  • Autor

W środku nic nie zmieniałem , a przydałoby się wymienić chociażby pokrętło do zmiany świateł bo poobdzierane.

Spocik można zrobić , jestem za.

Jakieś bardziej konkretne info dajcie.

pozdr

Opublikowano

koło fatalne jak i zabawy zdjęciami. fajny kolor auta dokladki w kolor i cacy... wywal te kola bo psuja caly efekt auta...

Opublikowano

Spot proponuję w sobotę w godzinach ok. 12-14. Miejsce może pałac?

Opublikowano
  • Autor
koło fatalne jak i zabawy zdjęciami. fajny kolor auta dokladki w kolor i cacy... wywal te kola bo psuja caly efekt auta...

Wiadomo, jednemu sie spodoba drugiemu nie koniecznie - to tylko kwestia gustu, "dodatki w kolor" -tzn mógłbyś rozwinąć troszeczkę co byś dodał w ten kolor. Jak wcześniej jeden z kolegów napisał , że pomalowanie spodu samochodu pod kolor , a co jeszcze?

---------- Post dopisany at 11:28 ---------- Poprzedni post napisany at 11:16 ----------

Spot proponuję w sobotę w godzinach ok. 12-14. Miejsce może pałac?

jak dla mnie może być 12 pod pałacem

Opublikowano

Dodatki i spód w tym przypadku chodzi o to samo czyli czarne progi i zderzaki a dokładniej ich czarne elementy .

Opublikowano

No to sobota 12 pod Pałacem? Ja będę :wink: bierz też sąsiada b5ka :wink:

Opublikowano

Tez bede

Opublikowano

A nie dacie rady zrobić spot w godzinach 16- ? Bo będę w robocie do 15.30

Opublikowano
  • Autor

ok to o 12 jesteśmy umówieni:) , sąsiad myślę, że też będzie..

lysy1991 jak dla mnie 12 ok..bo ok 14-15 mam wyjazd do W-wy.

Opublikowano

Mi pasuje i 16. Ale spotkajmy się o 12, a następnym razem coś wymyślimy, żeby każdemu pasowało. Jak będzie trzeba to założę temat spotów w Radzyniu w wątku lubelskim: Lubelskie ale na tą chwilę nie ma potrzeby.

Marcin (lysy1991) zaglądaj do wątku lubelskiego albo zaproponuj następny termin. Zgadamy się jeszcze :wink:

Opublikowano

Udał się spot?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.