Skocz do zawartości
IGNOROWANY

numery sprężarki klimatyzacji silnik 1.9 AVF audi a4 B6


koles999

Rekomendowane odpowiedzi

Witam czy ktoś się orientuje jakie numery-oznaczenia ma sprężarka klimatyzacji w audi a4 b6 1.9 AVF. Nie wiem czy dobrze mi się wydaje występują z węższym i i szerszym kołem na pasek wielorowkowy? Ja mam ponoć taki 8EO 260 805 BJ a jest wiele tylko mają inne oznaczenia literowe na końcu czy co ma znaczenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie numer ten sam tylko końcowe oznaczenie literowe jest inne. MOŻE KTOŚ WIE CO OZNACZA I CZY PODEJDZIE DO MNIE? Może chodzi o koło na pasek wielorowkowy zauważyłem że BA mają szersze a AJ węższe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do AVF szły sprężarki DENSO o nr

8E0 260 805 AB do VIN 8E-3-285 000 (przy czym poprzednie nr to 8E0 260 805 zastąpiony przez 8E0 260 805 M

8E0 260 805 AG od nr VIN 8E0-3-285 001 do 8E0-4-023 000

Podejrzewam, że masz kompresor tak jak u mnie napędzany osobnym paskiem 4PK i wtedy pierwszy nr jest zgodny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem do firmy która sprzedaje regenerowane odpisali mi że nie ma znaczenia czy jest jest BA czy BJ że ważny jest numer. Ja po swojej nie dojdę bo jakiś magik założył inną sprężarkę która u mnie nie działa. Dlatego pytam jak ma być bym złej nie kupił. Koledzy to jeszcze raz pytam czy są dwa rodzaje kół szerokie i wąskie? i czy te końcowe literowe oznaczenia mają jakieś znaczenie.

---------- Post dopisany at 16:06 ---------- Poprzedni post napisany at 15:42 ----------

Tak u mnie jest napędzana osobnym paskiem więc chyba dlatego ma wąskie koło

---------- Post dopisany 22-04-2014 at 13:52 ---------- Poprzedni post napisany 18-04-2014 at 16:06 ----------

turzol wpisując zarówno pierwszy jak i drugi numer wychodzi sprężarka na szeroki pasek, ale znalazłem są na allegro z wąskim kołem ale mają inne oznaczenia literowe. Mam jeszcze jedno pytanko dom Ciebie po której stronie masz sprężarkę siedząc w aucie? Bo ja po prawej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...