Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Avant by tfk


tfk83

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie na zywo lepiej ale nawet fajnie to wyszlo.smiac mi sie chce z forumowiczow z opini co do lamp ładuj bixy haha nie kazdy spi na portfelu od starego.zamiast cie pochwalic ze reanimujesz auto po so i nie kupiles lamp solarow to sie czepiaja grzbiety

to standart na tym forum ... ja juz sie przyzwyczaiłem ....

kolego auto fanie zrobione ... i naprawde kombinacja kolorów fajnie współgra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak kup chińskie zarniki i popal przetwornice!... bixy się robi żeby "paliło trawę" a nie żeby tylko swiecilo.

Gdybys sie orientowal w temacie to bys wiedzial ze chinskie zarniki normalnie daja rade na przetwornicach koito i swieca tak samo jasno jak philipsy czy osramy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak kup chińskie zarniki i popal przetwornice!... bixy się robi żeby "paliło trawę" a nie żeby tylko swiecilo.

Gdybys sie orientowal w temacie to bys wiedzial ze chinskie zarniki normalnie daja rade na przetwornicach koito i swieca tak samo jasno jak philipsy czy osramy
Wiem o tym ze koito wytrzymują chińczyki ale mowa była o ori czyli valeo a valeo są dość delikatne. A jak z żywotnością chińskich zarnikow?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak kup chińskie zarniki i popal przetwornice!... bixy się robi żeby "paliło trawę" a nie żeby tylko swiecilo.

Gdybys sie orientowal w temacie to bys wiedzial ze chinskie zarniki normalnie daja rade na przetwornicach koito i swieca tak samo jasno jak philipsy czy osramy
Wiem o tym ze koito wytrzymują chińczyki ale mowa była o ori czyli valeo a valeo są dość delikatne. A jak z żywotnością chińskich zarnikow? Edytowane przez jacca90
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O jaka dyskusja :) felgi miały wyjść grafitowe , taki zestaw użyłem http://allegro.pl/motip-zestaw-do-felg-6-kolorow-bydgoszcz-i5117029527.html- wyszły srebrne :( może w przyszłym roku coś sie zmieni. Spray trzymałem w ręku po raz pierwszy - efekt nie jest idealny ale jak dla mnie zadowalający. Niestety dla mnie 300 zł to dużo więc robię to na co mnie stać i robię to dla siebie - miło mi że komuś się to podoba , choć słowa krytyki też przyjmuję - bo tylko ludzie nie myślący nie mają zdania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak kup chińskie zarniki i popal przetwornice!... bixy się robi żeby "paliło trawę" a nie żeby tylko swiecilo.

Gdybys sie orientowal w temacie to bys wiedzial ze chinskie zarniki normalnie daja rade na przetwornicach koito i swieca tak samo jasno jak philipsy czy osramy
Wiem o tym ze koito wytrzymują chińczyki ale mowa była o ori czyli valeo a valeo są dość delikatne. A jak z żywotnością chińskich zarnikow?
Wiesz, koito to tez ori :) a co do zywotnosci to ciezko mi powiedziec bo mam drl i tylko w nocy zarniki sie zuzywaja wiec to jeszcze wydluza ich zywotnosc, ale nawet gdyby starczyly na rok to chyba i tak sie oplaca :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaa so :grin::facepalm:

czy masz jakiś problem? bo widzę, że tak... to napisz to w twarz a nie sadzisz smutami bo ktoś coś ci powiedział ..... jakbyś chciał wiedzieć, soft był robiony za czasów Olafa więc twoje wieśniackie dygresje wsadź sobie w buty będziesz wyższy ;)

co do auta felgi ni jak pasują jak i te lampy dzienne... ale najważniejsze, że tobie się podobają ;)

teraz doczytałem, że ledów brak :) super !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego uważasz że felgi ni jak pasują do auta? Sam na nich jeździłeś - chyba że chodzi ci o kolor.

Na chwilę obecną auto jest prawie takie jak ma być, kilka zmian jeszcze będzie jak tylko czas pozwoli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego uważasz że felgi ni jak pasują do auta? Sam na nich jeździłeś - chyba że chodzi ci o kolor.

Na chwilę obecną auto jest prawie takie jak ma być, kilka zmian jeszcze będzie jak tylko czas pozwoli.

chodzi mi o kolor... grafit z czerwonym byłby ok ale ten srebrny ni jak pasuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według MOTIPa to właśnie jest grafit , taki zestaw kupiłem i użyłem http://allegro.pl/motip-zestaw-do-felg-6-kolorow-bydgoszcz-i5117029527.html

Napewno na przyszły sezon będzie ciemniejszy kolor ale nie wiem czy na tych felgach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malowalem zaciski zestawem motipa mial byc niebieski a na zywo wpada lekko w fiolet ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna mała modyfikacja, dzięki koledze fafnasty wpadły nowe dokładki - przód już na aucie

IMG_20150515_193214.jpg

tył wstępnie przymierzony

IMG_20150515_183212.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz tylko progów brak :]
Powiedz jak Ci sięjeździ na tych oponkach? Bo mam zdaje się takie same i nie narzekam, chociaż po 3 sezonach zaczynają być mniej przewidywalne na drodze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Progów brak więc i tył narazie leży i czeka ( nie bardzo chcę kupować laminat - raczej wpadnie jakaś rzeźba ) . Co do opono to pytasz o rozmiar czy markę? Jak narazie nie mogę narzekać , są dość ciche i dobrze trzymają na suchym i mokrym. Następne wezmę 215/35 - kumpel ma założone u siebie w A4 sedan i super wygląda delikatny naciąg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No markę, z tego co widzę po kształcie bieżnika, to Zetexy są :]

Ja też kolejne będę brał 215... 225 za szeroki się okazały, a rant ochroniony i tak nie jest... ja mam 8,5" szerokości felgi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam jestem zdziwiony że spasowały P&P - przypuszczam że z laminatem było by dużo gorzej.

Co do Zeetexów to naprawdę polecam - udało mi się kupić 4 szt. nówki ze stycznia 2015 za 700 zł - jak za darmo - zero problemu z wyważeniem i jest dużo ciszej niż na wcześniejszych Uniroyalach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego zapodaj link do tej dokladki.

Edytowane przez arnold27
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arnold27 nie mogę podać ci linka, kupiłem dokładki od kolegi fafnasty (przez OLX) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...