Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wspomaganie na zimnym / cieplym

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Miałem ten sam problem, że jeśli pojeżdżę autem dosyć długo i się porządnie wszystko nagrzeje to kierownica wtedy ciężej chodzi. Kupiłem jakiś płyn do wspomagania ze stacji, wymieniłem - lipa dalej to samo. Pojechałem do sklepu normalnego i kupiłem taki jak należy płyn, wymieniłem i teraz lajcik. Leciutko się kręci czy na zimnym czy na ciepłym :)
Normalny jaki powinien byc czyli jaki ? Ten febi zielony?

no ja wlasnie mam ten sam objaw, a mam zmieniony niedawno, tzn. plukanke zrobilem febi zielonym

Opublikowano

Moze tez byc maxxus zielony

Opublikowano

Kolego nie kupuj szajsu plynu przerabialem to. Pojedz do serwisu obojetnie czy audi czy skoda badz vw kup ori plyn koszt 45 zloty.u mnie mieli mechaniory pomieszane plyny czerwony i zielony i bez wymiany pompy sie nie obylo jednak ja uderzylem na szrot kupilem ori uzywke ale 110 bar ta mocniejsza pompe i dwa lata narazie jezdze w spokoju.pompa na szrocie 60 zl plus plyn 45zl

Opublikowano

Maxxusa kupilem w sklepie gdzie maja czesci do audi i tylko tym sie zajmuja wiec chyba raczej szajsu mi nie sprzedali

Opublikowano

Imo płyn tylko ori Audi ;)

Opublikowano

Powiem wam Panowie ze dzis zauważyłem ze wspomaganie nie działa na wolnych obrotach ale gdy dodam delikatne gazu to działa. W takim razie wydaje mi sie ze to pasek sie slizga

Opublikowano
Powiem wam Panowie ze dzis zauważyłem ze wspomaganie nie działa na wolnych obrotach ale gdy dodam delikatne gazu to działa. W takim razie wydaje mi sie ze to pasek sie slizga

Pompa juz umiera.

Jak na zimnym jest ok a na rozgrzanym masz takie objawy to jest wina pompy.

Opublikowano

Ja tez obstawiam pompe a nie wyje ci na obrotach pompa

Opublikowano
Powiem wam Panowie ze dzis zauważyłem ze wspomaganie nie działa na wolnych obrotach ale gdy dodam delikatne gazu to działa. W takim razie wydaje mi sie ze to pasek sie slizga

Nic sie nie slizga z reszta slyszysz popiskiwanie ??

Pompa do wymiany.!

Opublikowano

Kolego to na 100% pompa do wymiany

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

siemka ma ktoś dokładny numer tego płynu tak aby w serwisie wyeliminować ewentualność kupna czegoś innego ?? i ile dokładnie wchodzi do układu w b7 BPW 2.0 TDI ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.