Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Brak przyczepności przednich kół


joe

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie jestem właśnie po wirusie lecz pojawił sie problem a mianowicie podczas mocnego dodania gazu 1,2 przód auta sie podnosi koła tracą przyczepność i auto podskakuje.Tak naprawdę to nawet nie mogę przypalić oponki a przy takiej mocy powinno to sie odbywać bez problemu.W czy jest problem opony, sprężyny, amory? byłem ostatnio na przeglądzie i niby wszystko ok

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym od amortyzatorów zaczął jakieś Bile B6 lub B8 władował i sprawdź stabilizator i końcówki. Ewentualnie przegioles z ciśnieniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie tak właśnie pomyślałem ze to też może byc sprzęgło, bo na dwójce widać na moje oko że coś te obroty za szybko ida w górę ? wirus jest 160/360 wiec nie jest za mocny, sprzęgło nie wiem czy kiedykolwiek było wymieniane a na liczniku 250 czy jest to prawdziwy stan , nie wiem. Dzisiaj zrobiłem test 60km 5 bieg i gaz do oporu i nie widac było uślizgu ,lecz na 2 może to byc inaczej- sam już nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy 160-ciu ps-ach nie powinno dźwigać przodu.No chyba ze zawiecha nie tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zdam sie na waszą wiedzę i zacznę sie rozglądać za amorami , bo aż wstyd że mimo takiej mocy nie można jej w pełni wykorzystać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jestem właśnie po wirusie lecz pojawił sie problem a mianowicie podczas mocnego dodania gazu 1,2 przód auta sie podnosi koła tracą przyczepność i auto podskakuje.Tak naprawdę to nawet nie mogę przypalić oponki a przy takiej mocy powinno to sie odbywać bez problemu.W czy jest problem opony, sprężyny, amory? byłem ostatnio na przeglądzie i niby wszystko ok

pozdrawiam

u mnie w 1z 130km i tez sie przod podnosi i na 2 traci trakcje mimo ze amory i springi w bdb stanie ,i sprzeglo jeszcze ori

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...