Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Felgi 18 a zawias 1BA jak to wygląda?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam kolegów.

Przymierzam się do kupna 18stek. Lecz gwint będzie dopiero pod koniec roku. Szukałem po forum zdjęć i nie znalazłem jak wyglądają 18stki na 1BA. Widziałem na 1BE .

Jeśli miał by ktoś zdjęcie lub namiar będę wdzięczny. Nie mogę sobie wyobrazić jak to na srebrnym avancie wygląda. Jak będzie tragicznie to się wstrzymam z felgami jeszcze.

Pozdrawiam

Opublikowano

strasznie to będzie wyglądać :facepalm: jak narazie załat chociaz springi -40 -50 do puki nie kupisz gwintu

---------- Post dopisany at 13:32 ---------- Poprzedni post napisany at 13:30 ----------

tak komicznie koza bedzie wyglądała :grin:

f8936af1ab62.jpg

Opublikowano

Tragedia:facepalm:

Opublikowano

jest możliwość że na zakręcie przewróci się na bok :polew::polew::polew:

Opublikowano
:grin:
Opublikowano

Taki wóz na żelaznych kołach :grin:

Opublikowano
  • Autor

Jak to jest 18stka to się wstrzymam... a 17/225/45? Niby koło mniejsze minimalnie niżej ale odległość od rantu do opony jeszcze większa. Co byście poradzili? 18 czy 17? Ile te springi kosztuja i ew jakie? W tym miesiacu ściemniałem szybki , obecnie jest u lakiernika ( dokładki zderzaków progi i listwy w kolor itd) . Więc ciężko zwłaszcza ze felgi i opony też trochę wyjdą

Opublikowano

mam na teraz springi H&R i 40mm które powinny dla Ciebie wystarczyć 200pln

---------- Post dopisany at 15:33 ---------- Poprzedni post napisany at 15:28 ----------

tak wygladała moja na 1BA i kole 17" (225/45) -40mm to minimum żeby jakies koło zakładać

5522458edb04.jpg

---------- Post dopisany at 15:33 ---------- Poprzedni post napisany at 15:33 ----------

b6a55d153412.jpg

Opublikowano
  • Autor

Musze przekalkulować ile mnie wyjdą koła a ile lakiernik. Wtedy bd wiedział ile mogę przeznaczyć na zawieszenie bo cena dobra tych sprężyn. -40 to faktycznie obniży ile auto przy standard amorach? Pewnie amory zaraz padną? Zmieniałem w tamtym roku dopiero

Opublikowano

-40 śmiało wytrzymują seryjne amorki :wink: testowałem osobiście

Opublikowano

Avant wygląda jak Skoda Octavia 4x4 :decayed: tylko że ona jest stylizowana na ''terenówkę''

Widziałem taką kozę ostatnio w Szczecinie na prawym brzegu... :kwasny:

Opublikowano
  • Autor

A lepsza koza 225/17/45 czy 225/18/40 ? :D

Różnica w wielkości koła to tylko 1,5cm , ponieważ profil opony niższy. Czyli autko pójdzie w górę o 8mm więcej niż w przypadku 17stki , lecz prześwit od rantu nadkola do opony będzie mniejszy....

A i rozumiem że te zdjęcia które dodałeś to na 1BA to bez sprężyn -40??

Opublikowano

tak te które dodałem to na seryjnym 1ba bez żadnego obniżenia

kolego jak nie utwardzisz i nie obniżysz to wyglada okropnie i tak samo sie prowadzi :kwasny:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

tak na 40:

IMG_3656.jpg

a tak na profilu 50 przy 17"

dscn0720dx.jpg

---------- Post dopisany at 16:35 ---------- Poprzedni post napisany at 16:34 ----------

tak czy inaczej koza straszna, prowadzi sie ujowo, uczucie gibania na zakretach jakby mial zaraz rantem przyszorowac... :facepalm:

Naszczescie w tym tygodniu wpadnie gewinda:banan:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.