Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

3.0/quattro/webasto/RNSe/eibach/18"/grzana szyba przednia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Model B6 avant z kwietnia 2004r, przywieziony w marcu ze Szwajcarii z oryginalnym potwierdzonym przebiegiem 172 000, długo poszukiwany bo chciałem, żeby był dobrze wyposażony, coś tam do pełnej wersji mu brakuje ale i tak chyba jest na bogato teeth-smiley.gif

-kolor LZ7S daytona grau

-pod maską 3.0 V6

-quattro

-tiptronic z możliwością zmiany biegów łopatkami

-servotronic

-bixenon

-parktronic przód i tył

-8 poduszek powietrznych

-podgrzewana przednia szyba :cool1:

-ABS

-ESP

-kolorowy pełny fis

-skórzana tapicerka

-skórzane grzane fotele

-fotel kierowcy z pamięcią

-4 elektryczne szyby

-webasto z pilotem

-tempomat

-elektryczne sterowane i składane lusterka z pamięcią

-samo ściemniające lusterko wsteczne i zewnętrzne

-czujnik zmierzchu

-navi RNSe

-zmieniarka

-nagłośnienie bose

-fabryczny autoalarm

-rolety tylnych drzwi

-coming/leavin home

-homelink

-dwustrefowy climatronic

-włącznik świateł auto

-przedni i tylny podłokietnik( tylny z uchwytami na kubki i pokrowcem na narty)

-roleta oddzielająca bagażnik

-pakiet schowek

-pakiet światło

-homelink

-DRL

-prokit eibach -30

Dokładać do tego auta już nie ma co :grin:

DSC_0659_zps5tkl9wao.jpg

DSC_0658_zps3y6taick.jpg

DSC_0529_zps8cdlxr2m.jpg

DSC_0530_zpsp7eqhext.jpg

DSC_0527_zpsoi2njokj.jpg

DSC_0528_zpsuidez2is.jpg

IMG_9003_zps583deca3.jpg

IMG_9011_zps99355dfe.jpg

DSC_0780_zpsmykgsvoe.jpg

IMG_8991_zps97a0c89c.jpg

DSC_1010_zpsdj4fic5c.jpg

IMG_8997_zps269957c2.jpg

IMG_8993_zps42d25281.jpg

DSC_0001_zps3b448321.jpg

IMG_9001_zpse9730e84.jpg

IMG_9012_zps7cc63046.jpg

IMG_9006_zps7308d327.jpg

DSC_00271_zps33383cf0.jpg

DSC_1365_zpshacxl9iy.jpg

DSC_1367_zpstvs5p6bj.jpg

Edytowane przez _quattro_

Opublikowano

sterowanie bramy tez masz, niezle :-)

Opublikowano

fajne wozidlo i fajny silnik:wink: niezly wypas ci sie trafil , masz jeszcze kolor fis , homelink i bixenon:wink: bezawaryjnosci:wink:

Opublikowano
  • Autor
bixenon


Jest bix :wink:

Edytowane przez _quattro_

Opublikowano

tak licznik kolor, homelink jest systemem otwierajacym bramy drzwi garazowe itp bez dodatkowych pilotow , te guziczki nad glowa w oslonie przeciwslonecznej , mozna go zakodowac , bix masz na stowe , hmm ciekawe czy we wlepce jest mowa o rodzaju oswietlenia:eusathink:

Opublikowano
  • Autor
ciekawe czy we wlepce jest mowa o rodzaju oswietlenia:eusathink:

Rzeczywiście masz rację jest bixenon :banan2: we wlepce mam kod 8ED "bi-functional headlight with gas discharge lamp, for driving on the right" wyszło jeszcze, że mam servotronic

Opublikowano
ciekawe czy we wlepce jest mowa o rodzaju oswietlenia:eusathink:

Rzeczywiście masz rację jest bixenon :banan2: we wlepce mam kod 8ED "bi-functional headlight with gas discharge lamp, for driving on the right" wyszło jesczcze, że mam serwotronic

no to niezle :naughty: wypasik

Opublikowano

fajne wyposażenie nie ma co, kolorek fajny, jeśli nie potrzebujesz allroud-a to jakaś mała gleba by się zdała :wink:

Opublikowano
  • Autor

Zastanawiam się tylko co oznacza kod "4GG laminowane szyby z warstwą metalu z osłoną, ogrzewana" i "8Q3 Reflektor-automatyczna regulacja zakresu dynamicznego (samo-regulacji w czasie jazdy)"

---------- Post dopisany at 17:15 ---------- Poprzedni post napisany at 17:15 ----------

fajne wyposażenie nie ma co, kolorek fajny, jeśli nie potrzebujesz allroud-a to jakaś mała gleba by się zdała :wink:

Fakt przy 18" przydała by się - pomyślimy :thumbup1:

---------- Post dopisany at 17:35 ---------- Poprzedni post napisany at 17:15 ----------

Rzeczywiście masz rację jest bixenon

Byłem sprawdzić organoleptycznie i siedzi bix

Opublikowano

wypasik fajny panie :jerk: auto też, wrzucić s-line i będzie pięknie :wink:

Opublikowano
  • Autor
wrzucić s-line i będzie pięknie

Chyba zacznę kompletować :wink:

Opublikowano

ja już prawie mam :decayed: ciężko dorwać zderzak s-line pod spryski i PDC :whistling:

Opublikowano
ja już prawie mam :decayed: ciężko dorwać zderzak s-line pod spryski i PDC :whistling:
mozna wyrezac z dwoch:whistling:
Opublikowano

niby można ale to już nigdy nie będzie to co ma być :whistling:

Opublikowano

Ale wypas :wink:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Dziś pozbyłem się głośnych (jak dla mnie) opon, firezna ST08 w zamiast za nie założyłem 4x hankook ventus EVO




No cóż z racji sporego wyposażenia w mojej :quattro: nie mam za bardzo co dokładać, zakupiłem moduł dziennych świateł w drogowe jako pierwszy mod, będzie co robić w weekend

4259211991_zps68dcd40c.jpg

Edytowane przez _quattro_

Opublikowano

Fajna sztuka z niezłym wypasem. :wink4: Jakiś pakiet S-Line by się przydał, trochę niżej i będzie dobrze. :decayed::good:

Opublikowano
  • Autor

Niżej będzie na pewno :wink:

Opublikowano

Kozak :naughty:

Opublikowano

Gratulacje autka :thumbup1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.