Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Radio Navi plus


slawek2999

Rekomendowane odpowiedzi

szum przy odtwarzaniu radia czy cd może byc spowodowany zakłuceniami z auta, brak podświetlenia da się naprawić ,co do antenki mrugającej przy zegarku to nie mam zielonego pojęcia o co ci chodzi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepiej kluczykami, jeśli nie masz można użyć pilniczków ale trzeba być bardzo ostrożym bo można zrobić zwarcie i nawi powie pa,pa. Brak podświetlenia w 90% jest to nieumiejętny demontaż navi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze nie dobierałem się do radia tak że poprzedni właściciel coś musiał kombinować ciekawe czy coś jeszcze mnie zaskoczy myślałem że Holendrzy nie mają smykałki do kombinowania ale wszystko wychodzi szydło z worka jak przepływka nie dokręcona to właśnie przyciski w navi zgasły ciekawe co jeszcze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz to już nie rozumiem masz ntuner tv jeśli nie to naciskanie nie uruchamia funkcji tv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na radiu jest przycisk radio/ cd/tv wcisnąłem TV i nic nie wyskoczyło wyżej napisałeś że musi być jakiś tuner tv gdzie go znajdę czy te radio ma wbudowany tuner przepraszam ze tak pytam wcześniej miałem audi a 6c5 w gołej wersji nie miałem z tym do czynienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musisz mieć tuner jeśli po wciśnięciu tv nie dzieje się nic to go poprostu nie ma. Tuner to osobne urządzenie w navi go nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Może zabiorę głos w sprawie tunera tv w RNS-D. Kolega ma w Golfie IV odpowiednik VW naszego RNS-D i wydłubaliśmy u niego że ma TV poprzez DVB-T ponieważ jak wiadomo oryginalne tunerki to analogi i juz nie działają. Jak tylko kupię dla siebie tuner DVB-T to będę działać i opiszę efekty. Dodam tylko że fajna sprawa z tym tunerem bo ma również wejście USB przez co można oglądać filmy DIVX:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak ale musisz mieć adapter multimedialny żeby podłączyc do niego tuner

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie samo z siebie się nie podłączy.... Kolega Woszu się tym zajmuje zarówno w RNS-e jak i RNS-d. jeśli Ci buczy w głośnikach a masz np dołożony wzmacniacz to trzeba założyć filtr masy- u mnie pomogło. Montuje się go na przewody sygnałowe do wzmacniacza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie poradziłem bez adaptera multimedialnego. Jedyne co potrzebne to przetwornica 12V->230V, wtyczka 11-pinowa do radia okrągła, wtyczka EURO, przewody i tuner DVB-T a no i antena. Wszystko działą jak talala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...