Skocz do zawartości
IGNOROWANY

dymienie na siwo


derantis

Rekomendowane odpowiedzi

witam.mam pytanko? co powoduje dymienie z autka przy ostrzejszym dodawaniu gazu ?? dym jest siwo czarny taki zmieszany nie bardzo gesty bardzie chmurka? autko po regulacji popmpek,w sobote cyszczone wtryski na maszynie jet clen tronic liqui moly, nowe turbo juz 1,5 roku... tak sie zastanawiam gdzie moze tkwic problem... a i co byscie powiedzieli na preparat Dodatki do paliw -Diesel : STOP DYMIENIU 8340 moz to cos da... czy moze po tym czyszczeniu cos tam sie wypala??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze i tak ... jestem ciekaw czy twoj dymi ??:naughty: nie no powaznie pytam kolegow poprostu co o tym sadza .. a i czy moze sie cofac olej z odmy do turbo???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mu ostro przycisne to cos tam pewnie zadymi.

Do jakich obrotow gdzies krecisz zeby zobaczyc chmurkę? Moze to nastepstwo czyszczenia?

Stop dymieniu to jakiś szajs, ja bym w zyciu tego nie kupił.

A odma nie jest zapchana? Turbo nowe czy regenerowane? Wszystko zalezy od stylu jazdy ale moga to byc objawy padajacego turba.

Ciezko powiedziec bez ogledzin chmurki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dymi przy 2500tys obr i powyzej.. turbo regenerowane ale jest gitarka osobiscie byłem przy montazu itp:naughty: odme miałem czyszczona bo zimą zrobiła sie galaretka i odrazu była wymieniona uszczelka jakas od odmy... ciekawi mnie ten dolot.. gdzie i jak szukac (chodzi ci o te weze gumowe)? lub jak kolega pisał nastepstwo czyszczenia wtrysków i moze samo przejdzie?:co:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówiąc dolot chodziło mi o wszystkie węże idące od turbiny do silnika. Jeżeli będzie nieszczelność to silnik dostanie mniej powietrza i może kopcić na czarno przy butowaniu, bo nie spali całego paliwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest tak sprawdzałem całosc puszcza odma w turbo... moze oil catch by pomogł??? montował ktos cos takiego??

---------- Post dopisany 26-04-2014 at 15:26 ---------- Poprzedni post napisany 25-04-2014 at 15:25 ----------

miiał ktos z kolegow oil catch'a ??

---------- Post dopisany 08-05-2014 at 19:55 ---------- Poprzedni post napisany 26-04-2014 at 15:26 ----------

odswiezam temat ?? i jak z tym oil catch em montował ktos cos takiego ??

---------- Post dopisany 20-05-2014 at 19:52 ---------- Poprzedni post napisany 08-05-2014 at 19:55 ----------

witam doradzi mi ktoś w tym temacie:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja montowałem oil catcha handmaid tak że pomaga napewno, wymieniałem również przewód odmy i zawór w pokrywie głowicy, w oil catchu zamontowałem sobie zawór kulowy którym spuszczam zawartość i kontroluję ile się tego zbiera. Muszę sprawdzić kontrolnie jak wygląda dolot ale pewnie delikatnie jakaś mgiełka olejowa zawsze się przeciśnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli kolego ustało dymienie ??po zamontowaniu oil catcha :decayed: silnik mam sprawny pompki tez turbo nowe a itak sobie dymi najlepiej to widac w nocy jak ktos za mna jedzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój nie kopci nawet jak mu depcze ale oil catch zawsze coś tam złapie. Jak spuszczam to parę kropel zawsze wyleci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

własnie musze z tym kopceniem odac auto do jakiegos warsztatu.. a panowie jakie moga byc przyczyny??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja montowałem oil catcha handmaid tak że pomaga napewno, wymieniałem również przewód odmy i zawór w pokrywie głowicy, w oil catchu zamontowałem sobie zawór kulowy którym spuszczam zawartość i kontroluję ile się tego zbiera. Muszę sprawdzić kontrolnie jak wygląda dolot ale pewnie delikatnie jakaś mgiełka olejowa zawsze się przeciśnie.

Chyba chodziło Ci o handmade. Maid to pokojówka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...