Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A3 8P Q s-line exterieurpaket czerwona bestia/zderzak tył RS3


pablo_ua4

Rekomendowane odpowiedzi

hehehe ja jeszcze musze sie troszke nauczyc bo cos rozkodowalem bo tempomat nie dziala :grin:

---------- Post dopisany at 20:35 ---------- Poprzedni post napisany at 12:38 ----------

efekt mojej wczorajszej i dzisiejszej pracy jest taki ze jednak BT dziala w wersji H:decayed: oczywiscie dziekuje za pomoc wrclaguna i poczesci dominowi:wink:

6a20d14b43370bffm.jpg 3a728f81364d9fb6m.jpg

30b844deb5be7beem.jpg f810997757d9d2c0m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładne auto, czasami widuję je z okna, piękny widok. Na początku myślałem że to RS ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Batalionów Chłopskich na wysokości poczty.

EDIT: a jednak to nie Twoja tamta miała blachy DE, ale była identyczna kropka w kropkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma takiej drugie w olkuszu zwracam na to uwage:polew: a powaznie jescze nie widzialem a tam kolo ciebie czesto jestem bo sporo wysylek robie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie na VWmani ? :naughty::kox:

no moze i bede zalezy czy jakiegos kompana dorwe a ty sie wybierasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie na VWmani ? :naughty::kox:

no moze i bede zalezy czy jakiegos kompana dorwe a ty sie wybierasz?

No jest taki plan :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja to raczej musze jakas ekipe zebrac zeby przy okazji zachaczyc o morze :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ponownie mamy kolejnego moda tzn bedziemy zmieniac klimatronik z przedlifta na polift :decayed: dawca dzis zawital u mnie

7f742336c15c5f48m.jpg

---------- Post dopisany 09-06-2014 at 16:08 ---------- Poprzedni post napisany 03-06-2014 at 21:15 ----------

powoli robimy srodek poliftowy kolejny modzik to wloty powietrza dzis zamontowane a w domu czeka na przerobienie klimatronik :)

763ba120262ae012.jpg22a30910faeaf8a0.jpg

a6c78e8b7ffff70d.jpg

tak bylo:

ab56ee2c2d92c8d0.jpg

tak jest:

16286ed8d944bfc0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi się przedlifty bardziej podobały.. i w środku (no poza RNS-E LED :slina:) i na zewnątrz (poza światłami i tylnym zderzakiem S-line:decayed:). ale kwestia gustu :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi wlasnie bardziej podobaja sie te wykonczenia w chromie no i to jest trwalsze jednak jeszcze tylko mi zostala wymiana wlacznika swiatel i przelaczniki od szyb:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze, że każdy ma inny gust bo wszyscy jeździlibyśmy dokładnie tym samym :decayed: powiem Ci szczerze, że naprawdę mam sentyment do Sportbacka.. i chyba, gdybym musiał przejść na tańsze auto, kupiłbym jeszcze raz A3.. albo odkupił od kolegi swoje. jak je czasem na mieście widzę to aż mi się łezka w oku kręci.. :beksa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no powiem ci ze ja wcale nie zaluje zmiany a po za tym jest super wykonczone to autko no i do tego dochodzi moje wyposażenie :decayed:

cieszy zakop teraz pare fajnych modow i bedzie malinka:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajna sztuka,poprzednia generacja choćby nie wiem co by z niej zrobił to i tak będzie kibel a tu już większe pole do popisu:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no 8P jest dosc wdziecznym modelem tylko nie mam tak wiele czesci na rynku wturnym do modzenia jak w a4 b6 ale i tak dam rade i bedzie pieknie :decayed:

Troszke mnie nie bylo nic nie dzialalem ale no coz nadrobimy od razu grubo :D:D:kox: wpadly listwy progowe zewnetrzne od S3

ace7085306391e66m.jpg 1e40a4b16b24f3c2m.jpg

ea9fc78131e84e3dm.jpg 231c26a081c79ef2m.jpg

54ad4a4e83425b43m.jpg 93669f830d02f69cm.jpg

d43327294324b2eem.jpg

cdn.... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...