Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kradzież A3 pod okiem kamer

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Najpierw ukradli tego leona z filmiku w Pszczynie , a potem łupem padła A3 i to wszystko na monitoringu straży miejskiej o_O

tak wykonuje prace wlasnie straż miejska.. tylko blokady na koła i zabawa fotoraderem im wychodzi..

Opublikowano

A jak to sie dalej rozwinęło? Auto odnaleźli? I to było z kamery miejskiej? Brak słów, komentarz niepotrzebny

Opublikowano

Po złapaniu nie zależnie od sytuacji życiowej takiego gnoja publicznie ucinałbym łapy na żywca :angry:

Opublikowano
  • Autor

Nie maja ich dalej , oczywiscie jest to obraz z kamery strazy miejskiej..

Opublikowano

i to jeszcze na kędzierzyńskich rejestracjach przyjechali. odjebał bym mu za to rękę

Opublikowano

12 minut - zawodowcami to oni nie są :facepalm:

Opublikowano

ale 2 auta buchli

Opublikowano

może ich z ryjów ktoś rozpozna chociaż :kwasny:

Opublikowano

Co za skur.....y!! Człowiek, haruje, oszczędza, kupuje wymarzone autko- a taki jeden z drugim zapier...!! Przykre! Co na to Policja?!

Opublikowano

Po co oni kilkukrotnie wyjeżdżają i wjeżdżają z powrotem? Zresztą podejrzewam że przez ten czas który oni tam się bawili to dobrzy złodzieje zwinęli by tam parę aut, no ale w sumie to i lepiej, może łatwiej będzie ich złapac.

Opublikowano

nawet jeden zdarzyl sie odlac :facepalm:

Opublikowano

to jest po prostu przerazajace ...

Opublikowano

Dobre, za takie coś powinni zlikwidować straż wiejską. Bo w sumie po co oni?

Opublikowano

Dzisiaj w centrum Gdańska na jednej ulicy widziałem jak w dwóch miejscach "polowali" na tych którzy wjechali mimo zakazu albo stanęli gdzie nie wolno... Skoro Straż Wiejska kosztuje to musi na siebie zarobić nie? :naughty: Kiedyś w końcu pewnie zlikwidują tą bzdurną instutucję, ale kiedy? Się okaże.

Opublikowano

Straż to nie policja.Nie w każdym mieście mają nocne zmiany wiec obraz z tej kamery nie musiał być wcale nadzorowany na żywo:whistling:

Opublikowano

Zlikwiduja jak mieszkańcy danej gminy będą chcieli. Jeśli gdziekolwiek w Polsce SM istnieje a ludzie ją klną na czym świat stoi to mieszkający sami są sobie winni. Ci, którym zależało potrafili zrobić z tą cholota porządek.

Opublikowano

kur.. jeb.. maczeta łapy uje...:kwasny:

Opublikowano

zawodowcy to nie byli, ale jak widać w środku nocy spokojnie można kraść auta z ulic... nawet mimo monitoringu...

Opublikowano
Straż to nie policja.Nie w każdym mieście mają nocne zmiany wiec obraz z tej kamery nie musiał być wcale nadzorowany na żywo:whistling:

Byl nadzorowany - tzn. powinien byc bo straznik albo przysnal albo poszedl cos zjesc... on sam wie. Bylo o tym glosno w telewizji kilka dni temu.

Jak mozna odpalic taki samochod na popych bez kluczyka? Immo omineli? Nie wygladali na zawodowcow.

Opublikowano

słyszałem że robią coś takiego że wyciągają licznik i przez to omijają immo

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.