Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Światełko drzwi - powinno świecić czy to odblask?


tklimczak

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

odświeżę temat, wczoraj postanowiłem zobaczyć i niestety tylko odblask i wygląda na brak instalacji. Czy od tego czasu kiedy ostatni post powstał w tym temacie coś się zmieniło? Szukałem i nie znalazłem niczego nowego - czy może ktoś coś wyrezał?

pz,

Okon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dziale warsztat masz wątek "pakiet oświetlenie" - lampki w drzwiach wchodzą w jego skład - znajdziesz tam dokładny opis: nr cześci, jakie piny itd...

http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_montaz_elementow_pakietu_oswietlenie_kratek_nawiewow_lampki_przedniej-t20727.0.html

Jeśli chodzi o instalację - audi montowało lampki w drzwiach w 3 wariantach:

- bez lampek (odblaskowe czerwone, otwór na białą zaślepiony) [kod wyposażenia: QQ0]

- lampka czerwona (otwór na białą zaślepiony) [kod wyposażenia: QQ0]

- pełny pakiet czyli lampka czerwona, biała i podświetlana klamka [kod wyposażenia: QQ1]

Jeśli chodzi o przód - zasilanie obu lampek podpinasz do pinu nr 13 a masę do pinu 21 w gniazdku 32 pinowym. Natomiast z tyłu zasilanie lampek ułatwiających wsiadanie w pin 2 w 16-pinowej (brazowej) wtyczce w module drzwi. Zasilanie lampki ostrzegawczej - pin 3 w 16-pinowej (brazowej) wtyczce w module drzwi. Masa wspólna z pinu 6 w tej samej wtyczce.

Nawet jeśli ktoś ma czerwoną lampkę zamiast odblasku to na bank nie ma poprowadzonej instalacji dla pozostałych komponentów - trzeba instalację dołożyć samemu.

Nr części:

8D0 947 411 lampka ostrzegawcza, czerwona

3B0 947 415 B lampka wejściowa, biała

893 971632 2-pinowa wtyczka do lampek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...