Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Slawekowy Perl Black

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no fotele super na spocie wypróbujemy :kox::wink:

Opublikowano
  • Autor

no fotele super na spocie wypróbujemy :kox::wink:

Dzięki :hi: ok. Tomku :D

Opublikowano

Grubo , fotele boskie i za***istym wstanie chcę trochę na nich pomacać :D i obczaić na żywo ;)

Opublikowano
  • Autor

Grubo , fotele boskie i za***istym wstanie chcę trochę na nich pomacać :D i obczaić na żywo ;)

Jakoś dziwnie zabrzmiało z tym macaniem :grin:

Opublikowano

Moje ulubione krzeselka material plus skora - narobiles smaka Slawek! :D

Opublikowano
  • Autor

Moje ulubione krzeselka material plus skora - narobiles smaka Slawek! :D

Ogarnij dwururkę :kox: i szukaj krzeseł :decayed: - tylko nie szukaj takich jak Jarek kupił :P

Opublikowano

Moje ulubione krzeselka material plus skora - narobiles smaka Slawek! :D

Ogarnij dwururkę :kox: i szukaj krzeseł :decayed: - tylko nie szukaj takich jak Jarek kupił :P
A jakie Jarek kupil? :D
Opublikowano
  • Autor

Moje ulubione krzeselka material plus skora - narobiles smaka Slawek! :D

Ogarnij dwururkę :kox: i szukaj krzeseł :decayed: - tylko nie szukaj takich jak Jarek kupił :P
A jakie Jarek kupil? :D

Drewniane ze stolikiem :decayed:

Opublikowano

Moje ulubione krzeselka material plus skora - narobiles smaka Slawek! :D

Ogarnij dwururkę :kox: i szukaj krzeseł :decayed: - tylko nie szukaj takich jak Jarek kupił :P
A jakie Jarek kupil? :D

Drewniane ze stolikiem :decayed:

Jarecki zawsze chcial recaro :wink: a ze sie ze stolikiem trafily toz to okazja :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Jarecki zawsze chcial recaro :wink: a ze sie ze stolikiem trafily toz to okazja :decayed:

Mógł wziąć harrego recarosy, nawet kolor był ten :wink: ale cóż wybrał drewniane stołki :decayed:

A ja dziś podjechałem do gostka co mi parowo wyprał cześć materiałową fotelików :), mimo że para, to i tak jeszcze troszkę wilgotne :kwasny: Ale przynajmniej nie mam 20 litrów wody w gąbce, jak przy tradycyjnym praniu :P

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

Ładny egzemplarz trafił w dobre ręce. ;) Ładna jest i przyjemnie do niej "dokładasz". :wink:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Dużo się nie dzieje w temacie bo nie mam czasu, choć roboty coraz więcej mi się zbiera. To co już czeka do wyreazania, możecie zobaczyć " w realizacji" w pierwszym poście, choć to małe rzeczy ale widzę jeszcze kilka rzeczy które jeszcze nie są oficjalnie w planach, więc może tam jeszcze dojść kilka pozycji :wink:

Opublikowano

Fajnie wyrezane wnętrze..Szkoda że ostatnio nie zajrzałem na żywo jak byliśmy u Kazika w robocie.. :kwasny:

  • 9 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Zrobiłem aktualizację informacji w temacie :wink: Choć póki co nic szczególnego się nie dzieje ze względów braku czasu.


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Mało aktywny jestem w temacie, ale dobrze przyznam się że coś się dzieje:

20160310_150740.jpg

Jakby ktoś nie wiedział o co chodzi -kierownica (popielniczka będzie 2 din czarne szczotkowane alu, na razie tylko taka ramka) :wink:

Zewnątrz też coś ma się zmienić, choć chyba wystartuje z opóźnieniem :P Kilka lat jeździłem na 17", to kupiłem 18" wzór RS6 nie zdążyłem założyć i okazuje się że nie tylko jedne, ale i drugie trzeba sprzedać, bo pewnie wpadną 19" OEMS IFG5, co zrobię dalej po tym zabiegu -zobaczymy czy będę szukał gwintu czy tak zostanie [dokładki na pewno (kiedyś :decayed:) będą w kolorze]. :wink:

Opublikowano

Kiera odświeżyła środek [emoji6] Czekam juz na ten setup 19" + gwint [emoji3]

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano
  • Autor

cde378a019910bb0d7b169451d641622.jpg

Nie było kiedy dobrego zdjęcia zrobić, felgi już są na aucie. Pewnie dystans trzeba będzie walnąć, bo ET42 ale w sumie nic nie trze przy 8,5"

Wysłane z mojego SM-N915F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

no ciekawe koło :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Trochę podobne do Twojego :wink:

Wysłane z mojego SM-N915F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Teraz tylko niżej by wypadało :wink:

Opublikowano

Oczywiscie nizej i dokladki w kolor. :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.