Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Brak połączenia Vaga z autem


xBladex

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy dzis miałem okazje podłączyć auto do Vag-a i w tym problem ze w ogóle nie mogę się połączyć z nim.Cały czas szukam połączenia i zero reakcji..a kiedyś byłem u mechanika i miał jakiś inny program i sie wszystko połączyło ładnie..co może być nie tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm jak to wytłumaczyć.. no po prostu po podpięciu kabla do auta program nie może się połączyć z komputerem Audi..Kolega ma A3 i wszystko ładnie mu działa..a u mnie nie mogę sie z niczym połączyć.Cały czas szuka połączenia i po pewnej chwil wyskakuje błąd ze brak połączenia itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to za kabel?

Co to za program?

Czy na innym aucie się łączy, a na Twoim nie?

Czy próbowałeś podłączyć swoje auto innym sprzętem diagnostycznym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja obstawiam licznik bo przez niego magistrala leci i dość często sieje po magistrali bądź jak to bywa u pewnych mechaniorów przekładaja w kostce linie komunikacyjna w inny pin żeby tylko do niego przyjeżdżać kilka razy się już spotkałem z tym..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kabel- OBD2

Program- PolskiVag wersja 2.5 i 4.9 i VagCom wersja 4.9

Tak na innym działa ładnie.Pisałem ze kolega ma A3 i wszytsko jest dobrze u niego.Na moim się nie łączy

Tak był podłączany jakieś 3 tyg temu u mechanika ale co on miał za program i reszte nie mam pojecia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź gniazdo OBD II w aucie czy jest masa na 4 pinie, plus 12V na pinie 16 i czy linia K siedzi na swoim miejscu pin 7.

Jeżeli gniazdo jest OK to możliwe, że coś blokuje diagnostykę. Tak jak Adrian wyżej wspomniał. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok to sprawdzę przy najbliżej okazji..tylko dlaczego z innym programem sie połączyło a z tymi nie? a jeśli blokuje licznik to co mam zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...