Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Rozrząd 1z


maniek1983

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bierz Contitech. to jest produkt ORI. różnica w cenie prawie żadna.

drugi zestaw według mnie taki sobie. pasek może i względny ale Ruvil to pakowacz i możesz mieć w środku rolkę chińczyka lub jakąś dobrą. lecz to jest ruletka.

pamiętaj co Ori to Ori.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj też o pompie wody kolego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ROZRZĄD CONTITECH AUDI 80 A4 A6 1.9 TDI 90KM 110KM (4111372087) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. czyli ten ok tylko chodzi mi o to czy to jest waszym zdaniem faktycznie contitech czy tylko nazwa za 240zł

Pompe wody wymieniałem jakies 20 tys km temu a rozrząd hmmmm z 80 tys i musze szybko dzialac za nim cos pierdyknie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pudełka wyglądają na ori ale co będzie w środku tego nikt nie wie. jeśli sprzedawca uczciwy to dostaniesz części które idą na pierwszy montaż. VW do tej pory stosuje Contitecha i INA na pierwszy montaż.

moim zdaniem nie powinno się wymieniać pompy osobno. ja to uważam za element rozrządu. jak już wymieniać to komplet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

allegro to allegro i można trafić na podróbki. ja w hurtowni za pasek conti, rolkę i napinacz ruvil zapłaciłem 205 zł

A co do pompy to nie ma sensu jej wymieniać skoro dopiero co wymieniłeś bo nie jest na pasku rozrządu i nie ma co generować niepotrzebnych kosztów, ja wymieniam ją co drugi rozrząd (chyba że sypnie się wcześniej).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pudełka wyglądają na ori ale co będzie w środku tego nikt nie wie. jeśli sprzedawca uczciwy to dostaniesz części które idą na pierwszy montaż. VW do tej pory stosuje Contitecha i INA na pierwszy montaż.

moim zdaniem nie powinno się wymieniać pompy osobno. ja to uważam za element rozrządu. jak już wymieniać to komplet.

Tak jest pompę wody wymienia się co rozrząd (komplet) a nie osobno no chyba ze padnie w co wątpię powinna wytrzymać 70-80kkm jak jest markowa,nawet jak wygląda ok to i tak radze zmienić,bo i na przychodzi kiedyś czas,a co do kosztów to nie są aż takie wielkie pieniądze,bo po co później przód 2x zwalać, raz a porządnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...