Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wymieniłem płyn hamulcowy i pedał ucieka do podłogi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Zmieniłem w mojej audi płyn hamulcowy przez przepompownie starego płynu i dolewanie nowego i nastapił pewien problem, odpowietrzyłem cały układ i powietrza juz w nim niema ale gdy auto zapale to pedał hamulca mi powoli ucieka do podłogi a na zgaszonym jest normalnie twardy... co zrobić żeby mi na zapalonym nie uciekał pedał????

Opublikowano

Ale po odpaleniu pedał hamulca całkiem wpada do podłogi czy mięknie i gdzieś w połowie się stabilizuje i hamulce normalnie działają?

Opublikowano
  • Autor

wpada prawie do końca mi ale jak jade to hamuje normalnie tylko że mi głęboko strasznie łapie i pod górke jak stane to pedał mi wpadnie aż w podłoge...

Opublikowano

Czyli nadal jest zapowietrzony.

Opublikowano
  • Autor

to jak go mam odpowietrzyć? bo odpowietrzałem na zgaszonym i na zapalonym silniku ze jeden siedział w aucie i pompował a ja odkręcałem przy kazdym kole tzn tak on kilka razy podpompował i trzamał wciśnięty pedał a ja popuściłem odpowietrznik i zakręcałem i tak po kilka razy az mi powietrze przestało bić z odpowietrzników. i odpowietrzałem od najdalszego koła czyli tył pasażer, tył kierowca, pasażer i kierowca.

Opublikowano

Niby wszystko ok a w trakcie wymiany nie zbrakło na chwilę płynu w zbiorniczku? Bo może zacięgnął sobie sporo i trzeba będzie też blok ABS odpowietrzyć.

Opublikowano
  • Autor

raczej nie zabrakło bo co trzy odkręcenia odpowietrznika dolewałem płynu. A jak ten abs odpowietrzyć??

Opublikowano
raczej nie zabrakło bo co trzy odkręcenia odpowietrznika dolewałem płynu. A jak ten abs odpowietrzyć??

VAGiem ale nie pamiętam procedury

Opublikowano
  • Autor

a bez VAGa sie nie da? ;/

Opublikowano

Unieś tył do góry przy odpiwietrzaniu. ;-)

Opublikowano
  • Autor
Unieś tył do góry przy odpiwietrzaniu. ;-)

I co mi to da??

Opublikowano

Odpiwietrzysz. ;-)

Opublikowano
  • Autor

no oki jutro rano spróbuje jeszcze tak :)

Opublikowano

Jak wiadomo powietrze idzie do najwyższego punktu w płynie wiec trzeba by odpowietrznik był tym najwyższym punktem.

Opublikowano
  • Autor

No w sumie racje masz:) jutro jak wstane pójde robić i dam znać że jak :))

Opublikowano

Cos ewidentnie spierd....eś.

Trzeba odpowietrzyc układ przy pomocy VAGa a potem tylne zaciski w rękach.

Opublikowano

hmm przy pomocy vaga opisze to ktoś ?? :)

ja zawsze normalnie odpowietrzałem powtarzajac przy kazdym kole po 3 razy i było git .

spróbuj 3-4 razy zwłaszcza najdokładniej przy tylnych

Opublikowano

A co opisywać. Opcja odpowietrzania pompy ABS w wagu.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.