Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Co myślicie o wlepach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mam dużo wlep i zastanawiam się czy nie wykleić sobie bocznej tylnej szyby, oczywiście w granicach dobrego smaku :D Jak wy się na to zapatrujecie, a może ktoś ma coś podobnego i mógłby sie pochwalić .

Opublikowano

Nie mam na audi .ale wedlug mnie jest ok .to tobie musi pasowac i sie podobac

Opublikowano

dokladnie, to Tobie musi sie podobac:wink:

ale oczywiście żebyś nie zrobił "wiochy":grin:

Opublikowano

zależy też jakie wlepy

Opublikowano

Właśnie zależy jakie vlepy. Ze zlotów? Czy jakieś przypadkowe? Miałem coś takiego w VW Polo 6n, ale tylko ze zlotów.

Opublikowano

Tylko nie jak wiekszosc dresow pokaz cycki dam ci loa :D

Opublikowano
Tylko nie jak wiekszosc dresow pokaz cycki dam ci loa :D

nie wiem skad w ogole sie wzieła taka moda na to.. :grin:

Opublikowano

Ja tez ale lubie takich cwaniaczkow objezdzac .zuwazylem ze najczesciej takie wlepy maja mlodociani wlasciciele bmw .i jak ma sie nie ucierac opinia na temat tej marki

Opublikowano
Ja tez ale lubie takich cwaniaczkow objezdzac .zuwazylem ze najczesciej takie wlepy maja mlodociani wlasciciele bmw .i jak ma sie nie ucierac opinia na temat tej marki

Przepraszam za to co napisze ale wielu młodych właścicieli Audi to też dobry element ;) Nie ma co powielać stereotypów.

Nawet w jednym z odcinków Top gear Jeremy Clarkson przyznał, że dresy w większości przesiedli się z bmw do audi ;)

Opublikowano
Ja tez ale lubie takich cwaniaczkow objezdzac .zuwazylem ze najczesciej takie wlepy maja mlodociani wlasciciele bmw .i jak ma sie nie ucierac opinia na temat tej marki

Przepraszam za to co napisze ale wielu młodych właścicieli Audi to też dobry element ;) Nie ma co powielać stereotypów.

Nawet w jednym z odcinków Top gear Jeremy Clarkson przyznał, że dresy w większości przesiedli się z bmw do audi ;)

Spoko . tez to ogladalem :D .a co do bmw fajna marka mialem i bylo super .co do audi tez sie zgodze .a opinie z durnymi naklejkami w bmw i golfach podtrzymuje .bo to wlasnie zaobserwowalem ostatnio

Opublikowano

z każdą marką tak jest.. mi się to nie podoba, 1-2 wlepki w jakiś sensownych miejscach

wole żeby auto pozostawało sleeperem i później śmiać się w lusterko wsteczne

Opublikowano
  • Autor

niestety ja sie mogę śmiać jednocześnie patrząc w lusterko wsteczne tylko z rowerzystów :D 1.8

Opublikowano

ja zauważyłem u siebie, że kilka vlepek na tylnej szybie prowokuje młodych Hondiarzy do szybszych przejażdżek a wstyd odmawiać :decayed:

Opublikowano
  • Autor

generalnie moja wizja polegała na wyklejeniu bocznej tylnej wlepami typu : patriotic, bang!, elplako ... itd ale chyba się rozmysliłem :D

Opublikowano

możesz obkleić pokrywe silnika, urozmaicić coś pod maską, z zewnątrz autko będzie clean'em z ładnymi schowanymi akcentami ;)

Opublikowano
  • Autor

ADHDmfe gratuluje wozu, dobry gust :D

Opublikowano

Mała wlepka- tak.:naughty:

Tapetowanie auta całą rolką sticker'ów- NIE!:facepalm:

Opublikowano
  • Autor

sticker nie wchodzi w grę .. nie nie nie. Dżordż felgi na zdjęciu to 17 ? + gwint ? Też mam 17 i się zastanawiam czy jest sens do 17 zakładać gwint (troszkę małe jak na a4)

Opublikowano

Coś się temat rozjeżdża...

Opublikowano
Dżordż felgi na zdjęciu to 17 ? + gwint ? Też mam 17 i się zastanawiam czy jest sens do 17 zakładać gwint (troszkę małe jak na a4)

tak to 17 + gwint. ja bym sie nie zastanawiał i wsadzał mimo wszystko, kiedys bez gwintu była straszna koza.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.