Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Granatowa B5 (samodzielnie modyfikowana)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Fura z 99r., z braku czasu zmiany tylko kosmetyczne.

-Klamki,

-oklejenie plastików konsoli,

-podłokietnik,

-nowy mieszek (czarny, był niebieski),

-nowa gałka

- i stukanie w prawym przednim kole :chytry:

Czekam na grill ABT :slina: Na wiosne planuje zakup jakichś fel. Coś w tym stylu:

http://allegro.pl/item412172573_felgi_aluminiowe_5x112_dotz_shuriken_audi_a4_a6_vw.html

http://allegro.pl/item422004672_felgi_5x112_audi_a3_a4_a6_passat_golf_altea_vw_hit.html

http://allegro.pl/item420555787_felgi_audi_a4_a3_a6_passat_seat_skoda_5x112_et35.html

cimg3382th4.th.jpg

cimg3381fg8.th.jpg

cimg3380bt2.th.jpg

Musze jeszcze zdrapać oznaczenia z tyłu i pomyśleć o jakimś tłumiku :gwizdanie:

-Zdjęłem okleinę

-wymieniłem diodę immobilisera na czerwona (wczesniej była niebieska)

-usunęłem znaczek 1.9 (myślę nad resztą)

-zamontowałem grill ABT

58586746xr2.th.jpgthpix.gif

69927627zt0.th.jpgthpix.gif

23407684yq7.th.jpgthpix.gif

14775374vv6.th.jpgthpix.gif

po kolizji ze skurwysarną zmieniłem lampy. wbrew wszystkim nie ori valeo, a clear black. z wyboru jestem zadowolony :good:

cimg34141jd4.th.jpgthpix.gif

cimg34151sr3.th.jpgthpix.gif

cimg34171bp0.th.jpgthpix.gif

Wozidło prawie skończone, ostatnie mody:

-końcówki tłumika

-felunek 17"

-siatka na wlotach powietrza z przodu (wymaga poprawek)

-kierunki led-owe

-hamulce na niebiesko, a co :decayed:

-żarówki h7 filipsa te "prawie" ksenon (bardzo zadowolony z nich jestem, czekam na drugi komplet do długich)

http://img30.imageshack.us/i/cimg3632.jpg/

http://img8.imageshack.us/i/cimg3631.jpg/

http://img11.imageshack.us/i/cimg3635v.jpg/

http://img29.imageshack.us/i/cimg3634g.jpg/

http://img197.imageshack.us/i/cimg3633s.jpg/

Myśle jeszcze o przyciemnieniu szyb i jakiejś tubie do bagażnika...

Opublikowano

Zapodaj zdjęcie swojej Audi. A jakim cudem Ty masz 75 koni przy silniku 1.9?

sa takie wiec nie ma sie co dziwic

Opublikowano

Zapodaj zdjęcie swojej Audi. A jakim cudem Ty masz 75 koni przy silniku 1.9?

sa takie wiec nie ma sie co dziwic

silnik 1.9 AFF oznaczenie na klapie dla niekumatych "DI" :gwizdanie:[br]Dopisany: 29 Sierpień 2008, 15:14 _________________________________________________a fotki beda??

Opublikowano

jeśli juz to fele 3, ale zdjęcia autka daj[br]Dopisany: 29 Sierpień 2008, 15:17 _________________________________________________

Zapodaj zdjęcie swojej Audi. A jakim cudem Ty masz 75 koni przy silniku 1.9?

sa takie wiec nie ma sie co dziwic

silnik 1.9 AFF oznaczenie na klapie dla niekumatych "DI" :gwizdanie:[br]Dopisany: 29 Sierpień 2008, 15:14 _________________________________________________a fotki beda??

SDI :wink4:

Opublikowano

jeśli juz to fele 3, ale zdjęcia autka daj[br]Dopisany: 29 Sierpień 2008, 15:17 _________________________________________________

Zapodaj zdjęcie swojej Audi. A jakim cudem Ty masz 75 koni przy silniku 1.9?

sa takie wiec nie ma sie co dziwic

silnik 1.9 AFF oznaczenie na klapie dla niekumatych "DI" :gwizdanie:[br]Dopisany: 29 Sierpień 2008, 15:14 _________________________________________________a fotki beda??

SDI :wink4:

to nie jest sdi bo silnik AFF ma turbine tylko jest słabszy ori soft żeby byla mniejsza moc celem niższych opłat taki byl cel

Opublikowano
  • Autor

mam 1.9tdi ale nie znam oznaczenia. pomożecie?

wklejka na sciance gdzie kolo zapasowe jest oznaczenie silnika

Opublikowano

moim zdaniem to srebro to fujj :sick3:

Opublikowano

szkoda polifta na taka okleine :no:

Opublikowano
  • Autor

zdjęcie tak wyszło, wygląda dobrze. tylko dolna deske musze poprawić i gitara :naughty:

Opublikowano

masakra moim skromnym zdaniem

Opublikowano

ładna audiczka :good: kolorek ładny do tego jeszcze pakiet chrom i :naughty: co do okleiny to jeszcze jak by te przyciski i klimatronic były srebrne to nawet nawet :gwizdanie:

Opublikowano

Okleina na polift deche to kaszanka :gwizdanie:

Opublikowano

zamiast tracić energię w polepszanie fabryki, felunek nowy by się przydał

Opublikowano

z tego co widze to masz fotele recaro

wielki + za to

i wielki - za:

okleine

podlokietnik

Opublikowano

no nie mnie tu oceniać ale popieram wypowiedź Nowak_zg i felunek by się zdał:)[br]Dopisany: 30 Sierpień 2008, 16:02 pm_________________________________________________a i wiesz że jeśli kupisz taie fele to będziesz miał jeszcze mniej koni a spalanie troszkę większe:) tak tylko mówie...... :gwizdanie:

ale na tych felach będzie :kox:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

wiem o osiągach i o spalaniu. coś za coś :gwizdanie: myślę też nad instalacją ksenonów. troche czytałem na forum i nie wiem czy zmienić same żarówki, czy też całe lampy? doradźcie prosze :notworthy:

Opublikowano

wiem o osiągach i o spalaniu. coś za coś :gwizdanie: myślę też nad instalacją ksenonów. troche czytałem na forum i nie wiem czy zmienić same żarówki, czy też całe lampy? doradźcie prosze :notworthy:

Mocy nie masz mało, zawsze możesz zawirusować, lampy zostaw, kup zestaw hid.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.