Skocz do zawartości
IGNOROWANY

wymiana spalonej żarówki - przedni reflektor A4 B6 sedan


kurt78

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Wlk. prośba. Dzisiaj zauważyłem, że w jednej z lamp nie świeci żarówka od światła mijania. Oczywiście niby banalne, ale kiedy zobaczyłem dostęp do lampy i żarówek no masakra i czarna magia. Auto mam niecały rok i to mój "pierwszy raz" :) z żarówką. Jeśli ktoś ma jakiś schemat, co i jak odkręcić lub zdjęcia to wlk dzięki z góry. Czytałem, że da się wymienić bez ściągania lampy. Chodzi o lampę od strony kierowcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żeby ściągnąć lampę to są 2 śruby torx i tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śruby są 4. Dwie na wierzchu, które trzeba odkręcić, oraz dwie głębiej, które wystarczy popuścić parę obrotów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie za pomoc. Nie chce oddawać auta do mechanika bo skasowane przez niego pieniądze wolę przeznaczyć na paliwo :).

Wiem już tak: 4 śruby (2 przy lampie na górze i 2 gdzieś na dole), klucz T30. Nie wiem tylko gdzie są te śruby na dole i czy muszę odczepić jakieś wtyczki żeby wyjąc lampę. Kolejna sprawa - miałem wcześniej golfa 3 i tam żeby dostać się już do samej żarówki wystarczyło przekręcić dekielek, w audi nie wiem jak jest.

Jeśli ktoś coś jeszcze może dodać to obiecuje, że przy jakimś zlociku stawiam kolejkę:)

Dzięki jeszcze raz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...