Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem ze stukami przy szybkich ruchach kierownicą na postoju!!stuk,puk...


rafalleku

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mój problem jest następujący: przy energicznych ruchach kierownica prawo lewo na postoju słychać stuki oraz podczas manewrowania na parkingu np..Podczas jazdy nic takiego sie nie dzieje. Wymienione drążki i końcówki na nowe i dalej stukało. Mechanik stwierdził że magiel, regenerowałem wymiana i dalej to samo...., mechanik upierał się że to dalej wina magla a więc podmieniliśmy inny regenerowany i dalej to samo, w koncu podmieniliśmy na używany zf i dalej to samo. Jak przytrzymam końcówki i ruszam energicznie to czuć "gdzieś" luz....Jest możliwe żeby np krzyżak przenosił luz na magiel i końcówki??albo ewentualnie że pompa daje małe ciśnienie i stąd te stukanie?? Niemam już pojęcia co to może być. Proszę o pomoc lub ewentualnie o namiary na dobrego mechanika z Krakowa lub okolic co upora się z moim problemem. Mi brak już sił a niechcę wymieniać niewiadomo czego bo to są koszta,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego, nie jestem ekspertem, niech sie wypowiedzą inni, ale miałem juz kilka b6 i w kazdym na postoju jest ten stuk, mysle ze tak ma poprostu być i nie masz się czym przejmować

nie zaczaiłem ,że masz to też podczas manewrowania, hm... ,dziwne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie od dwóch dnie jest ten sam problem z tym, że w trakcie jezdy tez mi postukuje. po wizycie na stacji diagnostycznej stwierdzili mi że końcówki lekkie luzy mają i to może byc przyczyna lub ewentualnie magiel ale coś mi się wydaję że z tym maglem to przesada bo ani nie cieknie ani nic. Na dniach jadę do innego majstra to jak coś innego się dowiem to będę pisał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...