Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zaślepienie EGR- zalety i wady


luka4f

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

patent ze zbiorniczka od wspomaganie jest lepszy i wykonasz go w 20 minut bez żadnych narzędzi ,no po za opaskami i śrubokretem krzyżakowym i paru gumowych rurek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vp-tdi powiedz więcej na ten temat:wink:

troche to podchodzi pod druciarstwo ale jak zdaje egzamin :whistling: ......... . zauważyłem ,że teraz nawet o 10mg na cykl auto dostaje wiecej ( świerzego ? ) powietrza ,do tego dolot suchutki ,turbo wczesniej troche mialo troche oleju ,teraz prawie nic ,a w zbiorniczku (o-c-t ) jest woda i troche oleju ( kawa z mlekiem ) wylewam go co 2-3 miesiace . ogólnie to prowizorka zrobiona bo nie mam czasu aby coś ładniejszeo wykonać .gotowe zestawy na allegro sa po 120zl a to to samo co moje tyle ze w metalowej obudowie i ładniejsze ,ja nikomu sie nie chwale co mam pod maska ( no bo poco ? ) i po zalozeniu pokrywy prawie nic nie widac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wywaleniu egra i zalezeniu kolektora od awx np ja czuje roznice nie wiem moze to efekt placebo ale dobrze mi z tym :D ustaly siwe bąki po odpaleniu auta, lepsza dynamika, na dluzszych dystansach zauwazylem mniejsze spalanie dla mnie na plus :) procz klekotniecia przy wylaczaniu :D ale da sie przezyc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ktos robi trasy to egr mozna wywalic ,spalanie sie nie zmieni ,ale po wiochach i miescie na krotkich odcinkach egr czasami sie przydaje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oil catch tanka to lipa, więcej to szkodzi niż pomaga, olej w dolocie dodatkowo oczyszcza powietrze, doszczelnia wirnik turbo i uszczelnia dolot kosztem zasyfionego kolektora którego wystarczy raz na 10lat wypalić, niech każdy sam wyciągnie wnioski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oil catch tanka to lipa, więcej to szkodzi niż pomaga, olej w dolocie dodatkowo oczyszcza powietrze, doszczelnia wirnik turbo i uszczelnia dolot

u mnie wiecej pomaga niz szkodzi a zadnych szkod jeszcze nie zauważyłem. za to w zbiorniku oct zauwazylem wode ktora na pewno zle wpływa na elementy stalowe/alu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...