Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

ja tam widzę :cool1:

Opublikowano
  • Autor

a teraz :cool1:

Opublikowano

teraz tak :good:

btw fajny negatyw z tyłu :kox::naughty:

Opublikowano

Ja mam dobrą opinię o Japońcach więc jak dobry prajs i stan i Ci się podoba to bierz :)

Opublikowano

Ja mam dobrą opinię o Japońcach więc jak dobry prajs i stan i Ci się podoba to bierz :)

Jestem tego samego zdania, dobry japoniec nie jest zły, ak tylko w dobrej cenie to się nie zastanawiaj :good:

Opublikowano

Japońce są OK ale toż to przecież nie ma Kfattro...

Co z tego, że tam będzie 280 klaczy, jak się tego nie da wykorzystać...

Już bym chyba wolał przeznaczyć kasę na zrobienie 280 KM w obecnej B5.

Opublikowano

Japońce są OK ale toż to przecież nie ma Kfattro...

Co z tego, że tam będzie 280 klaczy, jak się tego nie da wykorzystać...

Już bym chyba wolał przeznaczyć kasę na zrobienie 280 KM w obecnej B5.

dobrze prawi :naughty:

Opublikowano

dokładnie, tych 280KM nie wykorzystasz. jak chcesz Japońskiego zapierdalacza to lepiej przyceluj w Civica Type R VII generacji :)

no i przypuszczam, że szok po zobaczeniu spalania takiej wiertarki może Cię zabić :gwizdanie:

Opublikowano

mnie się nie podoba :cool1:

Opublikowano
  • Autor

zgryźliwi tetrycy kuwa :tongue4:

Opublikowano

zgryźliwi tetrycy kuwa :tongue4:

no bo jak kuwa można się przesiąść z Audi na szlifierkę? :wallbash:

jeszcze kto jak kto Ive ale Ty? :cool1:

jak już ktoś napisał lepszym złem będzie type eRa

Opublikowano
  • Autor

TypeR odpada za mała szlifierka :decayed:

Opublikowano

TypeR odpada za mała szlifierka :decayed:

dzieci masz, zwłoki wozisz czy kanapa w domu nie wygodna? :cool1::decayed:

Opublikowano
  • Autor

dzieci masz, zwłoki wozisz czy kanapa w domu nie wygodna? :cool1::decayed:

handel bronią , przemyt diamentów , ludzi , zwierząt , usługi przewozowe (np. lodówka) , "...gwałty na zamówienie , bez zamówienia zresztą też..."

:decayed::wink4:

Opublikowano

handel bronią , przemyt diamentów , ludzi , zwierząt , usługi przewozowe (np. lodówka) , "...gwałty na zamówienie , bez zamówienia zresztą też..."

:decayed::wink4:

to działalność na szeroką skale jak widzę :naughty:

w sumie tak jak u mnie więc możemy jakąś większą instytucję założyć :decayed:

ok koniec OT bo zaraz tu Flyer wpadnie :kox:

Opublikowano
  • Autor

...dobra koniec OT , idę se skręcić licznik bo znowu mi 500.000 pykło :decayed::polew: :polew: :polew:

Opublikowano

a co z pokrowcami na fotele i kierownicę? co ile cykli zmieniasz? :polew:

Opublikowano
  • Autor

a co z pokrowcami na fotele i kierownicę? co ile cykli zmieniasz? :polew:

fotele i kiera są po przebiegu 2.000.000 km , jak mi pyknie 4mln to se z anglika jakiegoś kupie i też będzie :decayed::naughty::polew: :polew:
Opublikowano

Panowie ja śmigam RWD PB i 250 KM ponad 300 Nm pod machą bez kontroli trakcji i daję radę nawet na śliskim, owszem drift non stop ale daję radę dzięki szperce, na suchym ostatnio łeb w łeb z nowym 530i który ma 270 coś koni :) dużo zależy od kierownika :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.