Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jeszcze tego nie wziąłeś :cool1:

to brać?

poczekaj chwilę ja wezmę :cool1:

po co Ci dwa komplety? :kox:

Opublikowano

zapewne zeby zarobic :wink4:

Opublikowano
  • Autor

1500 z oponami to dobra cena i nie ma co narzekać

Opublikowano

1500 z oponami to dobra cena i nie ma co narzekać

póki co koleś się nie odzywa, myślałem też nad avusami takie jak ma kowi, co lepsze? :mysli:[br]Dopisany: 07 Czerwiec 2010, 19:41_________________________________________________koleś już zjechał z cenki tylko oponki mówi że słabe :chytry:

Opublikowano

1500 z oponami to dobra cena i nie ma co narzekać

póki co koleś się nie odzywa, myślałem też nad avusami takie jak ma kowi, co lepsze? :mysli:[br]Dopisany: 07 Czerwiec 2010, 19:41_________________________________________________koleś już zjechał z cenki tylko oponki mówi że słabe :chytry:

avusy są beee :thumbdown:

Opublikowano

1500 z oponami to dobra cena i nie ma co narzekać

póki co koleś się nie odzywa, myślałem też nad avusami takie jak ma kowi, co lepsze? :mysli:[br]Dopisany: 07 Czerwiec 2010, 19:41_________________________________________________koleś już zjechał z cenki tylko oponki mówi że słabe :chytry:

avusy są beee :thumbdown:

przecież sam masz :kox:

Opublikowano

1500 z oponami to dobra cena i nie ma co narzekać

póki co koleś się nie odzywa, myślałem też nad avusami takie jak ma kowi, co lepsze? :mysli:[br]Dopisany: 07 Czerwiec 2010, 19:41_________________________________________________koleś już zjechał z cenki tylko oponki mówi że słabe :chytry:

avusy są beee :thumbdown:

przecież sam masz :kox:

zjechał z ceny tzn?

ja kupiłem też ostatnio avusy II :kox:

teraz czekam na założenie i na 99,9% w tym tygodniu będą :kox:[br]Dopisany: 08 Czerwiec 2010, 15:08_________________________________________________bierz te rh :decayed:

Opublikowano

1500 z oponami to dobra cena i nie ma co narzekać

póki co koleś się nie odzywa, myślałem też nad avusami takie jak ma kowi, co lepsze? :mysli:[br]Dopisany: 07 Czerwiec 2010, 19:41_________________________________________________koleś już zjechał z cenki tylko oponki mówi że słabe :chytry:

avusy są beee :thumbdown:

dokładnie

:bag:

Opublikowano

1500 z oponami to dobra cena i nie ma co narzekać

póki co koleś się nie odzywa, myślałem też nad avusami takie jak ma kowi, co lepsze? :mysli:[br]Dopisany: 07 Czerwiec 2010, 19:41_________________________________________________koleś już zjechał z cenki tylko oponki mówi że słabe :chytry:

avusy są beee :thumbdown:

przecież sam masz :kox:

zjechał z ceny tzn?

ja kupiłem też ostatnio avusy II :kox:

teraz czekam na założenie i na 99,9% w tym tygodniu będą :kox:[br]Dopisany: 08 Czerwiec 2010, 15:08_________________________________________________bierz te rh :decayed:

1200 :>

Opublikowano

fajnie będzie :kox:

dokupisz sobie dekelki porsche i bedzie gitara :decayed:

Opublikowano
  • Autor

fajnie będzie :kox:

dokupisz sobie dekelki porsche i bedzie gitara :decayed:

i abonament miesięczny musisz płacić do wujka Iversona za wprowadzenie tej felgi do obiegu 5dych na miesiąc- tanizna , a jaki lans i bauns yeah yeah :dance: :dance:
Opublikowano

fajnie będzie :kox:

dokupisz sobie dekelki porsche i bedzie gitara :decayed:

i wszystkie laski moje :boobs:

Opublikowano

fajnie będzie :kox:

dokupisz sobie dekelki porsche i bedzie gitara :decayed:

i abonament miesięczny musisz płacić do wujka Iversona za wprowadzenie tej felgi do obiegu 5dych na miesiąc- tanizna , a jaki lans i bauns yeah yeah :dance: :dance:

Ive za wszystko bys chcial $ :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

skoro ja za wszystko płacę , więc logiczne jest ,że ...no sam wiesz :cool1::decayed:

Opublikowano

skoro ja za wszystko płacę , więc logiczne jest ,że ...no sam wiesz :cool1::decayed:

no jasne ;)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

iverson ile Ci wahacze na tych 18" wytrzymują???

Opublikowano
  • Autor

od zmiany na ori z aso , zrobiłem jakieś 30.000 i wszystko ok :cool1::naughty:

Opublikowano

od zmiany na ori z aso , zrobiłem jakieś 30.000 i wszystko ok :cool1::naughty:

ile za nie dałeś?

Opublikowano
  • Autor

1500zł :przebiegly: "po znajomości"

Opublikowano

1500zł :przebiegly: "po znajomości"

a to jaka firma? Lemforder?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.