Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Jak zciągnąć boczek prawy - bagażnik A4 Avant?


stalamat

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie odnośnie demontażu tapicerki z prawej strony (musze się dostać do zamka wlewu paliwa bo niestety nie działa - ktoś chyba otwierał awaryjnie zawleczką w bagażniku i pociągnoł za mocno). Odkręciłem już listwę na progu klapy, jedną śrubę na połączeniu tapicerek, zaczepy do blokowania ładunku. Dołem i z tyłu tapicerka da się już lekko odciągną ale przy szybie nadal coś bardzo mocno trzyma. Jeśli ktoś ma informacje na ten temat to prosze o pomoc - raczej nie chce pourywać jakichś zaczepów albo połamać tapicerki. Dzięki. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W B5 właśnie przy szybie na środku tego boczka jest mocny zatrzask, którego opór trzeba pokonać ciągnąc mocno do siebie. Sądzę, że w B6 jest podobnie, jeśli nie tak samo. Sprawdź raz jeszcze czy wykręciłeś wszystkie śrubki od tapicerek itp zanim spróbujesz to wyrwać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie demontażu tapicerki z prawej strony (musze się dostać do zamka wlewu paliwa bo niestety nie działa - ktoś chyba otwierał awaryjnie zawleczką w bagażniku i pociągnoł za mocno). Odkręciłem już listwę na progu klapy, jedną śrubę na połączeniu tapicerek, zaczepy do blokowania ładunku. Dołem i z tyłu tapicerka da się już lekko odciągną ale przy szybie nadal coś bardzo mocno trzyma. Jeśli ktoś ma informacje na ten temat to prosze o pomoc - raczej nie chce pourywać jakichś zaczepów albo połamać tapicerki. Dzięki. :)

poradziles sobie juz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za podpowiedź. Niestety z braku czasu jeszcze się za to nie zabrałem. Śruby odkręciłem wszystkie i trzyma właśnie mocno w tym miejscu gdzie majkel_majki zasugerował. Mam nadzieje że w kolejny weekend uda mi się to zrobić. Jak tego dokonam to postaram się dokładnie opisać (jak zciągne ten boczek to zrobię zdjęcie od strony zatrzasków). Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko...

Zdejmowalem ostatnio ten boczek i jest tam wlasnie mocny zatrzask, troche sily i odskoczy.

Jak zciagnac tapicerke bagażnika???

Opis który znalazłem nie daje mozliwości zciagniecia tapicerki :/

Nie ukrywam ze zalezy mi bardzo na czasie z tym elementem...tydzien juz jezdze z rozbebeszonym tyłem i nie moge znalezc odp jak to dziadostwo zciagnac z zaczepow...

Zrobilem haczyk do zaczepow i zabardzo nie wiem kaj mam go zarzucic zeby to zdjac :/

Pomoze ktoś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...