Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A4 B8 Saloon] Felgi 19" CONCAVE


Tomikar

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,Kupiem nowe felgi i oponki przez internet.Felgi 19 cali,Concave szerokść z przodu 8,5 szerokość z tyłu 9,5 + opony 245/35/19.Facet jeszcze mi nie wysłał(zakup przez internet)ponieważ dzwonił do mnie mówiąc że niema na magazynie felg o szerokości 8,5.Zaoferował mi szerokość 9,5 na wszystkie koła.Pytanie moje jest czy wejdą te koła i nie będzie żadnego problemu(typu obcieranie o nadkola,wystawanie poza nadkola)?Dodam że nie wiem jakie mają ET te felgi.Może któryś z forumowiczów ma lub miał w A4 B8 felgi o takiej szerokości 9,5 na wszystkich kołach?Mieszkam na stałe w UK i koła kupiłem z firmy "Autoalloys"przez internet, która mieści się w Irlandi.Facet zapewniał mnie,że koła te będą pasowały do mojego modelu tzn. Audi A4 B8 2009-2011 ale nie S-line.Czekam na wasze opinie i dziękuję.......................Właśnie dzwoniłem do tej firmy i ET 40 na wszystkich felgach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie powinny wejsc sam chce kupic w takiej konfiguracji:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uffffff.............kółeczka weszły bez problemu,zakładałem w sobotę:grin:Jazda..........hmmm.....dla mnie rewelka:banan:Trochę miałem obawy po przeczytaniu kilku postów,że będzie tłukło na dziurach itp.......a tu nic:wink:A efekt można obejrzeć w dziale "Moje Audi A4 B8"zapraszam....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...