Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

XX MOTO PIKNIK NO LIMIT 14.06.2014 Olsztyn

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1.jacco

2.Tomekktm

3.kafareq

4.ByRadzio

5.a4-freunde jak bede mial wolne i jak droga pozwoli :)

Opublikowano

feund nie gadaj takich glupot , dawaj do mnie i ja tu mam ekstra dorgi !!!!1

Opublikowano

droga to poł biedy nie wiem czy uda mi sie w pracy urlop ogarnac :(

Opublikowano

widze ludzi nie ma za duzo na ta bitwe klubow .Jak nic nie ma to trzeba sie dolaczyc do kogos , macie jakies propozycje ?

---------- Post dopisany at 19:57 ---------- Poprzedni post napisany at 19:47 ----------

Ja wbijam z ekipa z olsztyna . Jak ktos chce wbic razem z nami niech pisze do mnie na PW czy na 100% . Ekipa duza jest i spoko ludzie . pzdr

---------- Post dopisany at 20:00 ---------- Poprzedni post napisany at 19:57 ----------

Do srody musze wiedziec . Wiec zapraszam tych co sie wpisali na liste :D

Opublikowano

Kafffar to ja sie wbijam z toba bo i tak i tak jade to wbije sie z wami

---------- Post dopisany at 22:33 ---------- Poprzedni post napisany at 22:32 ----------

To nawed mozemy sie jakos dokladniej ugadac i razem ze szczytna wyleciec

Opublikowano

z jaką ekipą?skundleni?

Opublikowano

Tak a co lipa ?

---------- Post dopisany at 22:38 ---------- Poprzedni post napisany at 22:37 ----------

Kafffar to ja sie wbijam z toba bo i tak i tak jade to wbije sie z wami

---------- Post dopisany at 22:33 ---------- Poprzedni post napisany at 22:32 ----------

To nawed mozemy sie jakos dokladniej ugadac i razem ze szczytna wyleciec

Ok

Opublikowano

no jak nic lepszego się nie trafi to niech będzie i to:wink:

Opublikowano
no jak nic lepszego się nie trafi to niech będzie i to:wink:

No i ekstra -) wszyscy wbijamy jedna ekipa razem i gitara , ale jeaXze Panowie jak cos dajcie znać czy na 100% bedIecie w co wierze i w końcu sie spotkamy :kox:

Opublikowano

Ja to tak jak pisze bede na 100% juz sobota zaplanowana :-)

Opublikowano

No ja się piszę ale niestety tak samo jak wcześniej ;( jak dam radę to będę ;) jak coś to Tomek dostanie info i dam mu za wjazd ;) od dychy nie zbiednieję ;p

---------- Post dopisany at 00:47 ---------- Poprzedni post napisany at 00:45 ----------

a i jak coś to o której byśmy śmigali z NSZ ? przed 8 ?

Opublikowano

Witam, jestem świeży na forum i na żadnym zlocie/spocie jeszcze nie byłem więc mam pytanie, mianowicie czy na taką imprezę przyjeżdżają tylko mega odpicowane auta? Bo moje Audi nie przeszło raczej żadnych modów :wink: a nie chcę czuć się dziko jako jedyny ze zwykłą b5-tką...

Opublikowano

Witam kolege nie na takie imprezy nie przyjezdzaja tylko mega odpicowane autka kazdy pokazuje co ma itp i w wiekrzasc spotykamy sie poto aby pokazac co dlubnelismy przy naszych autkach i poto aby czerpac inspiracje do modzenia wiadomo kazdy od czegos musi zaczac

Opublikowano

Kafffar ogarniasz tą strefę klubową ? bo w sumie to tak ucichło ;p

Opublikowano

W takim wypadku, jeśli sesja pozwoli to wbijam się tam z Wami:wink:

Opublikowano

E tam sesja ;p mi się zaczyna w poniedziałek po nolimits a do tego jeszcze w sobotę lecę na weselę ;p nie ma wymówek ;p

Opublikowano

w sumie racja, ,,bez spiny są drugie terminy'':grin:

Był ktoś z Was wczoraj na NightPower w Olsztynie?

Bo latała tam b5-tka i nawet robiła robote :grin: i ciekaw jestem czy kolega jest z tego forum.

Opublikowano

I jak bedzie nas z trzech?? Dostalem info ze 8:30 zbiórka na szelu.

Opublikowano

ja odpadam :( lipa musze byc w pracy ...... a potem jade po moja pania

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.