Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AHU] Jakiej firmy pompę zakupić ??


leoncjo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam problem z pompa wspomagania. Ta z która zakupiłem auto pożyła 4 miesiące, zaczęłą wyć: diagnoza mechanika pompa pada- wymieniłem na używkę. Ta pochodziła ponad pół roku, po zdjęciu paska wyczuwam na niej luz, na wałku ma wyciek płynu i zaczęła wyć.

Wkurzyłem się ale widze, że przysłowie chytry dwa razy traci sprawdziło się.

Nowa uzywana pompa dała ciała .... .

I teraz pytanie do was gdzie za przyzwoite pieniądze można kupić nową pompę wspomagania ?? Jaką markę możecie polecic?? Czy te sprzedawane na allegro są dobre ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno orginalną :) żaden zamiennik,no chyba że dobrej firmy.A z użwyanymi jest tak że czasem pochodzą dłużej,ale b5 mają już swoje lata i swoje przebiegi.Podeślij linki z allegro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup sobie tylko ORYGINALNĄ używke lub nową ja kupiłem na Allegro od gościa z krakowa Nową mówił że Oryginał a to była podróba PADŁA po dwuch miesiącach jazdy ale gość oddał mi kase za nią i kupiłem UŻYWKE ORYGINALNĄ z A4 z 98 roku i już jeżdze na niej ponad pół roku i jest ok ale gość na tą używke dał mi 1 miesiąć gwarancji .Według mnie tylko ORYGINAŁ UZYWKA LUB NOWA ALE JEŚLI MASZ PEWNOŚĆ ZE TA NOWA JEST ORYGINALNA.(tylko zwróć uwage ile ma BARÓW) :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na nową masz/ powinieneś /mieć dwa lata gwaracji.Ale różnie to bywa z uwzględnieniem.Jak kupisz poproś paragon. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam nową - ale tylko ZF.

Używki w tych rocznikach to spore ryzyko, już powoli szykują się do padnięcia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupiłem chińską na allegro za 230 zł bo moja miała być do niczego i okazało sie że to sprzęgiełko alternatora a nie pompa,czekam co by sie coś w niej uszkodziło a tu nic - jak jest coś dobre to będzie pracowało,a co orginały się nie psują - a kasa większa >

pozdrawiam. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...