Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[a4 1.9tdi 110KM `96 AFN] Znów coś urwałem!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dziś wymieniłem: olej +filtr, filtr powietrza, filtr paliwa, przy zdejmowaniu dekla filtra paliwa niechcący ( był plastikowy ) urwałem wejście/ wyjście no właśnie czego? proszę o nazewnictwo tego ustrojstwa. i ile może kosztować?

hjkut001.jpg hjkut002.jpg

nr: 191 127 247 A

Opublikowano

no to jest chyba zawór na filtrze paliwa ?

Kosztuje pewno z 50 zł...

[ Dodano: 09-01-2007, 21:22 ]

AA, teraz zobaczyłem numer VAG, który na szczęście podałeś.

Tak, to jest zawór paliwa na filtrze :)

[ Dodano: 09-01-2007, 21:23 ]

eee, tanie to jest : 20 zł

http://motohurt.info/sklep/product_info.php?cPath=13_111&products_id=49595

Opublikowano

w wielu sklepach i wielu mechanikow mowi na to rowniez podgrzewacz paliwa (przez ten zawór powraca paliwo do filtra które w pewnym stopniu jest podgrzane)

Opublikowano
  • Autor

spotkałem się z tym określeniem, podgrzewacz paliwa, czy po wymianie filtru paliwa trzeba odpowietrzać? tę srubką znajdującą się w deklu palwa

Opublikowano
spotkałem się z tym określeniem, podgrzewacz paliwa, czy po wymianie filtru paliwa trzeba odpowietrzać? tę srubką znajdującą się w deklu palwa

jak to zrobisz krócej bedziesz chechlał motorem aby odpalić

Opublikowano

Ori kosztuje 98 zł ;)

Opublikowano

Zamiast podgrzewacza możesz kupić filtr paliwa ze zintegrowanym podgrzewaczem np od vw passata - wyjdzie duzo taniej.

Opublikowano
czy po wymianie filtru paliwa trzeba odpowietrzać? tę srubką znajdującą się w deklu palwa

Przy zdejmowaniu starego filta trzeba zwrócić uwagę aby przewody paliwowe skierowane były do góry co zapobiegnie wyciekowi z nich paliwa. Zalej do pełna filtr nowym ON, poluzuj odpowietrzenie i zakręć dekielek. Po skręceniu dokręć odpowietrzenie, zamontuj filtr i odpała. Jeśli nie wyciekło ci paliwo z przewodów to silnik powinien odpalić i pracować bez problemu.

Opublikowano
  • Autor

dzięki za informacje, dziś kupiłem ten zaworek, chciałem ori ale nie mieli- do sprowadzenia a ja nie mogłem czekać, cena ori to ok 65zł, wyobraźcie sobie jaka kultura, gostek w salonie sprawdził gdzie w Olsztnie kupie ten zaworek ( jak on to sprawdził? ) od razu miał info że w mieście są obecnie 3 takie zaworki- podał 2 adresy , pojechałem i kupiłem. Cena 26zł(podróba). Już włożyłem , poskręcałem. Do filtra wlałem ropę. Odpaliłem ( miał drgawki- ok. 4 sekund) i już pięknie gra dając wspaniałe dzwięki TDI ( taktu,taktu,taktuś... ). Dzięki za informacje :a4fan: .

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.