Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[a4 1.9tdi 110KM `96 AFN] Znów coś urwałem!


taktuś

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś wymieniłem: olej +filtr, filtr powietrza, filtr paliwa, przy zdejmowaniu dekla filtra paliwa niechcący ( był plastikowy ) urwałem wejście/ wyjście no właśnie czego? proszę o nazewnictwo tego ustrojstwa. i ile może kosztować?

hjkut001.jpg hjkut002.jpg

nr: 191 127 247 A

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to jest chyba zawór na filtrze paliwa ?

Kosztuje pewno z 50 zł...

[ Dodano: 09-01-2007, 21:22 ]

AA, teraz zobaczyłem numer VAG, który na szczęście podałeś.

Tak, to jest zawór paliwa na filtrze :)

[ Dodano: 09-01-2007, 21:23 ]

eee, tanie to jest : 20 zł

http://motohurt.info/sklep/product_info.php?cPath=13_111&products_id=49595

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spotkałem się z tym określeniem, podgrzewacz paliwa, czy po wymianie filtru paliwa trzeba odpowietrzać? tę srubką znajdującą się w deklu palwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spotkałem się z tym określeniem, podgrzewacz paliwa, czy po wymianie filtru paliwa trzeba odpowietrzać? tę srubką znajdującą się w deklu palwa

jak to zrobisz krócej bedziesz chechlał motorem aby odpalić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy po wymianie filtru paliwa trzeba odpowietrzać? tę srubką znajdującą się w deklu palwa

Przy zdejmowaniu starego filta trzeba zwrócić uwagę aby przewody paliwowe skierowane były do góry co zapobiegnie wyciekowi z nich paliwa. Zalej do pełna filtr nowym ON, poluzuj odpowietrzenie i zakręć dekielek. Po skręceniu dokręć odpowietrzenie, zamontuj filtr i odpała. Jeśli nie wyciekło ci paliwo z przewodów to silnik powinien odpalić i pracować bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za informacje, dziś kupiłem ten zaworek, chciałem ori ale nie mieli- do sprowadzenia a ja nie mogłem czekać, cena ori to ok 65zł, wyobraźcie sobie jaka kultura, gostek w salonie sprawdził gdzie w Olsztnie kupie ten zaworek ( jak on to sprawdził? ) od razu miał info że w mieście są obecnie 3 takie zaworki- podał 2 adresy , pojechałem i kupiłem. Cena 26zł(podróba). Już włożyłem , poskręcałem. Do filtra wlałem ropę. Odpaliłem ( miał drgawki- ok. 4 sekund) i już pięknie gra dając wspaniałe dzwięki TDI ( taktu,taktu,taktuś... ). Dzięki za informacje :a4fan: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...