Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] jak naprawic centralny POMOCY


zima022

Rekomendowane odpowiedzi

witam ma problem z centalnym zmkiem w A4 a mianiowicie najpierw sie zacinał czasem nie zamykał ale po kilku pubach było oki puzniej tylo otwierał a zamykac trzeba było ma nualnie a teraz nic trzeba bawic sie z wciskaniem "cycków" ;( prosze poratujcie co by tu zaradzic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pompka chodzi ??

jak tak to sprawdź wirnik pompki

jak nie wirnik to szczelność przewodów nigdzie nie syczy ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pompke mozesz sprawdzic w prosty sposob,otworz klapke wlewu paliwa i zamykaj i otwieraj,jak zobaczysz trzpien(ktory blokuje te klapke)jak sie rusza,to znaczy,ze pompka dziala,ale chyba sie popsula :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pompka ma 2 wyjścia jedno do otwierania i 1 do zamykania jak sie spi...y to nie bedzie otwierać i zamykać niczego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ma problem z centalnym zmkiem w A4 a mianiowicie najpierw sie zacinał czasem nie zamykał ale po kilku pubach było oki puzniej tylo otwierał a zamykac trzeba było ma nualnie a teraz nic trzeba bawic sie z wciskaniem "cycków" ;( prosze poratujcie co by tu zaradzic

pompka ma 2 wyjścia jedno do otwierania i 1 do zamykania jak sie spi...y to nie bedzie otwierać i zamykać niczego

tutaj masz odpowiedz zima022 czeka cie wymiana pompki :wink4:[br]Dopisany: 01 Wrzesień 2008, 23:42_________________________________________________a co z wezykami?sprawdzales?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki panowie za informacje bede sprawdzał jak piszecie audi mam dopiero kilka dni Pozdrawiam[br]Dopisany: 02 Wrzesień 2008, 21:57_________________________________________________ogladałem ta pompke zasilanie do niej dochodzi ma jeden czerwony wezyk cienki ijeden gruby ale to chyba jakies odpowietrzenie ruszałem kluczykiem i nic a moze sterowanie do niej nie dochodzi "te cienkie kabelki " tylko ja niewiem który do czego jest MOze ktos wie???? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ruszasz kluczykiem nie buczy pompka ? moze sie spaliła ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja miałem podobny problem u siebie z centralnym, posypał mi się wirnik, kupiłem od jednego gościa co handluje pompkami sam wirnik podmieniłem u siebie i wszystko śmiga, zapłaciłem 160 zeta a pompka do mojego auta na allegro kosztowała 450zł, jak będziesz chciał to napisz na priv podam Ci namiar do gościa.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

goracych nie ruszaj :polew: :polew:

a tak na serio to przelutoj wszystkie od kostek zasilającej i sterującej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w bagazniku ,,po prawej stronie kolo wlewu paliwa, za obiciem materialowym wielkosci ceglowki ,w gabce-NOWICJUSZE,a Wy cos szukacie?przecierz sam opisywalem to kilka razy,a napewno robil to ktos przede mna :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...