Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ADR] czysta Smerfeta - gwint na ori feldze

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam chcialbym przedstawic moją Adele. Zakupiona w lutym od starszego Pana ktory mial ją 6 lat i jezdzil do szpitala co jakiś czas( Adelcia wgl nie przyspieszala lecz teraz jest szatanem na ulicy :grin: ) jest to Rocznik 1999( pierwsza rejestracja 2000) o to tak wygladala na samym poczatku :) :

IMAG0799.jpg

IMAG0798.jpg

IMAG0800.jpg

Pierwsza modyfikacja to zolte halogeny, Lampy Usa, tylne lampy czerwone oraz zamontowanie xenonow

moje_us.jpg

20140422_125504.jpg

Na dzien dzisiejszy tak sie prezentuje

20140410_083357.jpg

20140501_130232.jpg

us_tyl_2.jpg

20140501_130251.jpg

spocik_solo.jpg

vag_solo_zlot.jpg

PLANY:

-grill od rs4 -czarna atrapa z bialym znaczkiem OOOO

-gwint

-mieszek,galka od a3

-navi(jak pieniadze pozwola)

-kupno "łopat" od a8 17', lub przemalowanie swoich i wrzucenie nowej opony

-oklejenie dekorow w carbon (tunel)

-moze cos wpadnie jeszcze do glowy...

Opublikowano

Napisz plany, coś o samochodzie więcej, daj fotki wnetrza itp.

Opublikowano

Ładny polift, pierwsze mody na plus :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

sprezyny_moje.jpg

Teraz tylko chęci i czas a audi siądzie

Opublikowano

Jakiej firmy kupiłeś gwint

Opublikowano

zaczyna się ciekawie robić ;) czekam na foty gleby

Opublikowano

Kolorek ładny powodzonka w dalszym modzeniu :wink:

Opublikowano

Gwint jak najbardziej + :wink: jak zrobiłeś lampy USA ? Folia czy pomalowałeś środek ?

Opublikowano

Raczej folia bo też tak mam u siebie zrobione :hi:

Opublikowano

W sumie jak się ładnie dotnie :naughty:

Opublikowano

Lampy ala US robią robotę w tym kolorze :kox: Folia luzem leży, trzeba coś z tym zrobić :naughty:

Opublikowano

Dokładnie :wink:

Opublikowano
  • Autor

gwint firmy arts(w okazyjnej cenie, nowe :decayed:) Lampy sa oklejony folia ( z mojego miasta FOLIE DO LAMP - sick-stickers.pl ) ogolnie myslalem , ze nie bedzie robilo dobrego wrazenia i kazdy wyczai ze to folia lecz juz sie spotkalem z tyloma przypadkami ze na ulicy mnie sie pytali skad wytrzasnalem takie lampy :decayed: w rzeczywistosci wyglada to o wiele lepiej. Zeby zrobic lampy usa wystarczy folia i kontur i jest to z 15 min pracy z zegarkiem w ręku

Opublikowano

wyjmowałeś lampę z auta żeby zrobić usa?

Opublikowano
  • Autor

nie , po prostu odmierzyłem i przykleilem. tutaj foto ze spotkania dwoch czwórek :

Jeszcze bez gwinta

golf_audi.jpg

---------- Post dopisany 29-05-2014 at 17:09 ---------- Poprzedni post napisany 27-05-2014 at 17:52 ----------

dodaje zdjecie srodka bo wczesniej nie wrzucilem :

20140525_113829.jpg

tutaj wrzucam zdjecia kierunkow bo duzo osob pisalo na prw zebym wyslal zdjecia, wiec zeby nie wysyłać wszystkim wstawie tutaj , może tez uprzedze osoby które miały zamiar napisać w tej sprawie, zdjęcia nie sa super bo telefonem ale cos tam widać :D

20140529_082230.jpg

20140529_082236.jpg

20140529_082254.jpg

Opublikowano

Masz niebieskie wnętrze ?

Opublikowano
  • Autor

niestety , chociaz juz sie przyzwyczailem do tego , po 2 niebieski to moj ulubiony kolor :decayed:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Ładna Ałdi, miałem w takim samym kolorze :wink:

Ps. Jak coś mam bardzo ładne opony 16 do ożenienia :decayed:

:hi:

Opublikowano

Jaka cena za te oponki

Opublikowano
  • Autor

dzis mialem wiecej wolnego czasu,wiec wzialem sie za gwint niestety zamontowalem tylko tył, ponieważ z przodu zapieczoną mam srube ktora trzyma górne wahacze i na razie muszę się co zrobic zeby wyciagnąć śrube nie uszkadzając przy tym wahaczy ;/

zdjecie tyłka :

20140607_112609.jpg

---------- Post dopisany at 15:33 ---------- Poprzedni post napisany at 12:33 ----------

niestety nie udalo sie zalozyc na przod ehh no ale tylek juz jest

TO NIE JEST EFEKT KONCOWY!

20140607_145951.jpg

---------- Post dopisany 11-06-2014 at 15:38 ---------- Poprzedni post napisany 07-06-2014 at 15:33 ----------

gwint juz zrobiony zdjecia ze wczoraj , dzis wyregulowalem na rowno tylek

zdjecia przed ostateczna regulacja tylka

20140610_194523.jpg

20140610_194404.jpg

---------- Post dopisany 12-06-2014 at 15:45 ---------- Poprzedni post napisany 11-06-2014 at 15:38 ----------

20140612_121642.jpg

20140612_121629.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.