Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BPW] A SztYrY EsLajn by !Grześ

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Wałków ciąg dalszy...
Zaczęło coś stukać w silniku... jak sie okazało Szklanki.
Co więcej.. mają przejechane troche ponad 20tyś km bo przy kapie silnika były wymieniane... ale tak jest jak nie stoisz nad mechanikiem który to robi i w cenie popychaczy wyższej klasy ładuje ci do silnika najgorsze chińskie gówno jakie jest dostępne na rynku...


Opublikowano

masakra, współczuje nakładów

Opublikowano

jak to jest w ogóle możliwe - ale masz pecha :facepalm:

Opublikowano
  • Autor

Wszystko jest możliwe kiedy oddajesz samochód do "Rzeźnika" Zwanego dalej Mechanikiem i nie patrzysz mu na ręce...
Ale na szczęście już z nim nie mam do czynienia...
JEst już OK :)

Opublikowano

Ale generalnie jęk by nie te szklanki to silnik wyglada w środku idealnie.

Opublikowano
  • Autor

Bo jest nowy :D Tam wszystko zostało już wymienione... nie ma chyba ani jednej części starej... :D

Opublikowano

Złożyłeś cały silnik z nowych części?

Opublikowano

:)

Opublikowano
  • Autor

Złożyłeś cały silnik z nowych części?

Tak,łącznie z regeneracją głowicy,bloku,gniazd wtrysków... regeneracja turbiny,wtrysków itd itd itd... Tam stary to jest tylko osprzęt i wiązki itd :P

Cały słupek jest na nowych częściach...

Edytowane przez !Grześ

Opublikowano

Co nie zmienia faktu ze mechanicznie masz już wszystko pochytane ;)

więc nie pozostaje nic innego tylko zabrać się aby poprawić wygląd :wink:

teraz masz pełne pole do popisu :D

Opublikowano
  • Autor

Ale mi nie zależy by "Wyglądało" :) NIe przywiązuje się do samochodów,często spontanicznie je zmieniam wiec nie warto pakować dodatkowych pieniędzy...

Blok masz stary :P

Blok i głowica są po regeneracji. Z blokiem też coś było nie tak z tego co pamiętam... Jutro sprawdzę dokładnie bo mam zapis części użytych do remontu łącznie z Cenami...

Sprawdzone... H4mm3r,w wykazie czynności i części jest pozycja "Szlif Bloku" na kwote 350zł.
Ale temu pajacowi wierzyć nie można...

Edytowane przez !Grześ

Opublikowano

Ehh patrząc czasami na tvn turbo 'będzie pan zadowolony" to też zaczynam wątpić i strach oddawać auto do mechanika.. Samochód widziany pare razy na Pinku w plazie ;D

Opublikowano
  • Autor

Dlatego obecnie serwisuje u Kuby :P Tam nie musze stać i patrzeć im na ręce :-)

A na plazie byłem ostatnimi miesiącami z 2-3 razy swoim samochodem więc mogłes je widzieć :)


Szklaneczki już na swoim Miejscu :) Silnik chodzi Cichutko,jak nowy ;)

Opublikowano

to teraz już musi być malyna.

trzymam kciuki żeby na tym się skończyło.

Opublikowano

Podobno coś tu pisali o mnie :wink: teraz fajnie chodzi Niunia Grzesia :wink:, Oprych Twoja też teraz miodzio silnik chodzi :wink:

Opublikowano

Podobno coś tu pisali o mnie :wink: teraz fajnie chodzi Niunia Grzesia :wink:, Oprych Twoja też teraz miodzio silnik chodzi :wink:

:decayed:

Opublikowano
  • Autor

Podobno coś tu pisali o mnie :wink: teraz fajnie chodzi Niunia Grzesia :wink:, Oprych Twoja też teraz miodzio silnik chodzi :wink:

A no chodzi :D

Miejmy nadzieje że jak najdłużej ;)

Miał być kupiec na moją pompe,ale profilaktycznie ją rozebrałem aby sprawdzić luzy Gniazda napędu pompy... Jak się okazalo luzy są dosyć duże więc jako ze posiadam sprzęt na firmie to postanowilem zregenerować gniazdo w którym osadzony jest "Imbus".

Standardowo to gniazdo ma średnice 6mm... powiększyłem to gniazdo do 7mm oraz będę dorabiał imbusik który to napędza pod te Gniazda...

Takie luzy byly:

Tak gniazda mniej więcej wyglądały na zdjęciu:

41f929b6b137090fmed.jpg

Tutaj już przygotowana Elektroda pod drążenie nowego Gniazda:

998ae0e6d45913bbmed.jpg

Na tym zdjęciu już na maszynie po Automatycznym Centrowaniu elektrody do Osi Elementu:

0866411a76edde97med.jpg

Na tym zdjęciu Detal już po drążeniu,z nowym Gniazdem o średnicy 7.1mm :

28b9e2d093c33d27med.jpg

Tutaj już Poskładane w Całość :D

903089738e9d8c5emed.jpg

Obecnie drąże Gniazdo na Wałku,troche jest z Tym zabawy ale Efekty będzie można zobaczyć niebawem :)

Tutaj jeszcze Foto przed Drążeniem :) W trakcie Auto Centrowania do Osi Detalu :)

926597b90279042emed.jpg

No i Gniazdo na wałku :

237715fa514a3260med.jpg

Aktualizacja:

Dzisiaj dorobiłem imbus,na zdjęciu jeszcze nie przyciety na wymiar:

24b1cd3cfb9c36demed.jpg

Na filmiku jak widac Brak Luzów w Gnieździe Pompy:

A tutaj Gniazdo na wałku:

Obecnie wałek się Hartuje... no i Później składanie do kupy całości :)

Dziękuje za Uwage... Czytała Krystyna Czubówna :D

POzdro

Edytowane przez !Grześ

Opublikowano

No o pięknie :wink:

Opublikowano
  • Autor

Wleciało oświetlenie Ledowe do Środka,Wcześniej już oświetlenie ledowe tablicy Rejestracyjnej. KUpiłem na rejestracje gotowe całe lampki,świeca bardzo jasno,białym światłem :)
c56795a139f7ed75med.jpg

0738487330875ddamed.jpg

I zarówy do środka (nie mam lampek w drzwiach ani oświetlenia na nogi wiec żarówek niewiele),oczywiście koleś z aukcji popieprzył zamówienie i wysłał mi o dwie C5W za mało,za to dwie T4W za dużo :D... ale już C5W do mnie idą :D
a97c29bcd32ff692med.jpg

Edytowane przez !Grześ

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.