Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Oklejenie tylnego dyfuzora folią carbon

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam! Postanowiłem zmienić delikatnie standardowy dyfuzor w mojej B8 oklejając ją folią carbon. Robota wyszła na medal ,w rzeczywistości wygląda to na więcej .Znajomy się postarał . Oto kilka zdjęć :

P1100089.jpg

P1100090.jpg

P1100091.jpg

P1100093.jpg

P1100094.jpg

P1100096.jpg

Opublikowano
  • Autor

Prawde mowiac zrobiłem to na poczatek na probe,mysle jeszcze o przednim zderzaku,a dokładnie o tym kawałku ktory jest pod grilem z tymi piecioma krótkimi poprzeczkami.

Opublikowano

Dla mnie bomba :thumbup1:

Opublikowano

Wygląda całkiem fajnie :) dawaj jeszcze listwy progowe s-line w carbonie lusterka i coś przy przednim zderzaku. Przy Twoim kolorze to będzie łądnie wyglądać. Na białym też by robiło robotę :)

Opublikowano

Super .

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Hej, i jak carbon się trzyma i nie ma problemu przy wydechu? Byłem w firmie która okleja i powiedzieli że powierzchnia jest chropowata i może odłazić no i temperatura od wydechu może też negatywnie wpłynąć na okleinę.

Jak jest u Ciebie?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Hej, i jak carbon się trzyma i nie ma problemu przy wydechu? Byłem w firmie która okleja i powiedzieli że powierzchnia jest chropowata i może odłazić no i temperatura od wydechu może też negatywnie wpłynąć na okleinę.

Jak jest u Ciebie?

Też miałem taką obawę na początku, ale znajomy twierdził że siądzie jak złoto.Na razie nic kompletnie się nie dzieje,nic się nie odkleja, wszystko jest w porządku,auto raz w tygodniu jest myte.Ciekawe jak po zimie -to mnie interesuje :mysli:

Opublikowano

Hej, i jak carbon się trzyma i nie ma problemu przy wydechu? Byłem w firmie która okleja i powiedzieli że powierzchnia jest chropowata i może odłazić no i temperatura od wydechu może też negatywnie wpłynąć na okleinę.

Jak jest u Ciebie?

Też miałem taką obawę na początku, ale znajomy twierdził że siądzie jak złoto.Na razie nic kompletnie się nie dzieje,nic się nie odkleja, wszystko jest w porządku,auto raz w tygodniu jest myte.Ciekawe jak po zimie -to mnie interesuje :mysli:

Oooo bardzo dobra wiadomość, więc umawiam się na oklejanie :) Firma nie da mi gwarancji i mówili że okleją na moją odpowiedzialność. 150zł można wydać nawet raz w roku :)

Opublikowano
  • Autor

Hej, i jak carbon się trzyma i nie ma problemu przy wydechu? Byłem w firmie która okleja i powiedzieli że powierzchnia jest chropowata i może odłazić no i temperatura od wydechu może też negatywnie wpłynąć na okleinę.

Jak jest u Ciebie?

Też miałem taką obawę na początku, ale znajomy twierdził że siądzie jak złoto.Na razie nic kompletnie się nie dzieje,nic się nie odkleja, wszystko jest w porządku,auto raz w tygodniu jest myte.Ciekawe jak po zimie -to mnie interesuje :mysli:

Oooo bardzo dobra wiadomość, więc umawiam się na oklejanie :) Firma nie da mi gwarancji i mówili że okleją na moją odpowiedzialność. 150zł można wydać nawet raz w roku :)

Dokładnie jak mówisz, choć ja zapłaciłem dużo mniej :wink:

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Ma ktoś z kolegow namiary gdzie takiego czegoś mozna na Śląsku dokonać ?

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Ja z kolei prosiłbym o jakieś namiary na usługę na Lubelszczyźnie ;)

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

mam cos nowego no moze to az takie nowe nie jest ale nazywa sie hydrografika i nie jest to duzo drozsze od foli a napewno duzo trwalsze poczytajcie sobie w necie ja znalazlem firme we wroclawiu i za gril caly w karbonie zaplace 300 a robi efekt i do tego masz wielki wybor cargonu chodzi o rozne stroktory i kolory.

:decayed:

Milego dzionka

  • 8 miesięcy temu...
Opublikowano

A dyfuzor do obklejania demontować czy na samochodzie?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.