Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi nie odpala, pomaga tylko Autostart. !

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Nie no , świece tak czy tak muszę kupić, więc to na sam początek, a nóż zapali :D i porobię więcej testów :P.

---------- Post dopisany 22-06-2014 at 19:28 ---------- Poprzedni post napisany 02-06-2014 at 21:12 ----------

Wykonałem logi : proszę o ich interpretacje.

nie moglem dodać ich na stronie postimg.org

bo złe rozszerzenie ;/ excela nie ma.

log.csv - Download - UPLOADUJ.net

log2.csv - Download - UPLOADUJ.net

Opublikowano

Polecam tą stronę VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM będzie dla większości bardziej czytelne:wink:

Opublikowano
  • Autor

no i to samo , nie moge dodac plikow z rozszerzeniem excela.

a co tam z logów wyszło ?? odpalił ale po męczarniach. po 30 sekundach ciągłego kręcenia teraz tylko odpala, świece nowe włożone.

Opublikowano

wgraj pliki z vaga nie przerobione z exela:wink:

---------- Post dopisany at 21:17 ---------- Poprzedni post napisany at 21:13 ----------

VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Wtrysk sterujący padł:kwasny:Sprawdź jego oporność

VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

Opublikowano
  • Autor

mogę wiedzieć jeszcze czym mogę go sprawdzić ? Można to jakoś domowymi sposobami ? czy tylko warsztat ??

Opublikowano

Miernikiem,możesz sprawdzić:wink:znajdz kabelek co wychodzi z głowicy,stojąc przodem do auta to w lewej głowicy pierwszy od grodzi:wink:.Ewidentnie nie reaguje.Jakie miałeś błędy na silniku??

Opublikowano
  • Autor

00542 Needle lift sensor (G80)
30-10 Open or Short to Plus - Intermittent

01441 Low Fuel Level Sensor (G210)
27-10 Implausible Signal - Intermittent

i dalej są ;/

Opublikowano

g80 wtrysk sterujący,na forum chyba sa do sprzedania:wink:.Z tym drugim nie mam pewności ale to chyba czujnik baku:kwasny:

Opublikowano
  • Autor

Wtrysk sterujacy do mojego (rzadkiego) silnika znajdę ?? mój silnik to AYM 155 KM.

a z tym bakiem to gdzie szukać ? wyjąć smoka ? w dobrym kierunku pójdę ??

Opublikowano

Na wtrysku masz numer,myślę że mechanik znajdzie odpowiedni.Co do drugiego błędu nie mam pewności gdzie na 100 szukać może ktoś inny będzie wiedział:kwasny:

Opublikowano
  • Autor

ok dzięki narazie, wtrysk postaram się wyjąć sam i spisać numery, tyle chyba zrobię, i tą oporność jak uda mi się.. Dokładnie gdzie przyłożyć miernik do tego wtrysku ?

Opublikowano

Przewód ma zakończenie ze wtyczką tam sie wpinasz:wink:

Opublikowano
  • Autor

czyli bez rozbierania silnika mam dostęp do niego

Opublikowano

Tak patrz post 26 i szukasz :wink:

Opublikowano
ok najpierw świece muszę kupić i potem zabieram się za ewentualne wtryski. Możliwe że jeździł tak długo już z tymi uwalonymi 6 świecami, chociaż mi palił dobrze, więc stąd nie sprawdzałem w ogóle że coś ze świecami może być nie tak.

v6'tka odpali zimą i bez świec :wink:

zamiast stosowania autostartu :whistling:...........odepnij czujnik temperatury silnik g2/62....(zielona wtyczka) ...wtedy pompa podaje więcej paliwa :wink:

Opublikowano
  • Autor

po odłączeniu wtyczki, nic, to samo, tylko od razu śmigło się włączyło.

co do sterującego, to mam sprawdzić same te dwa piny w kabelku który idzie bezpośrednio do wtrysku ?

podłączyłem na 2 piny. i żadnej rezystencji a nawet przejścia (brzęczek)

---------- Post dopisany at 13:50 ---------- Poprzedni post napisany at 10:04 ----------

niezły bigos koledzy mam, sterujący wtrysk mam o numerze: 059130202F

nigdzie jeszcze go dostać nie można.

Opublikowano

dostaniesz taki wtrysk bez problemu zobacz jaki masz na nim boshowski numer, ostatnio wymieniałem bo padła mi w nim kompletnie elektronika, tylko dobierz zgodnie z norma euro w twojim wypadku prawdopodobnie jest to euro 3 dlatego masz końcówkę F

zobacz tu w katalogu boscha - pozycja będzie się nazywała "Wtryskiwacz kompletny z czujnikiem ruchu iglicy (2-spręż.)":

Bosch Automotive Aftermarket - Products

Opublikowano
  • Autor

mówisz o tym numerze ??

0432133793

w katalogu niestety takiego nie ma.

Opublikowano

wtr.jpg

coś takiego 0 432 133 792 -do pojazdów z normą EURO 3

Opublikowano
  • Autor

czyli ten numer :

0432133792 ? to ten sam co 0432133793

1300 zł Zabawa kosztuje :o

można dać do regeneracji ?

używki też żadnej nie ma.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.