Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi nie odpala, pomaga tylko Autostart. !


demo1

Rekomendowane odpowiedzi

z tym gościem zagadaj z allegro --od razu mowie ze nie regenerowałem u niego nic !!! kupiłem nówkę za 900

Wyczerpujących informacji udzielamy pod numerem:

41 265 60 30

512 581 048 w godz 8-21 osoba odpowiedzialna: Krzysztof Baran

lub na stronie: AUTOSERWIS-OSTROWIEC.HOME.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pamiętaj po wymianie wtrysku sterującego musisz ustawić ponownie kat początku wtrysku,

ps na poczatek bym zaczął od naprawy pompy paliwa w zbiorniku bo ponoć ma zabezpieczenie jak wykryje niski poziom paliwa to potrafi zgasić silnik w celu zabezpieczenia vp 44,

ja z uwalonym sterującym nie miałem problemu z rozruchem przy -20 normalnie chodził nawet nie było odcięcia powyżej 3000 obrotów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówisz o smoku w baku ? do czego tam najlepiej zajrzeć ?

Najlepiej wyjąć cały i zobaczyć co się dzieje przy czujniku.

Wtrysk można zregenerować w dobrej cenie tylko zależy czy chcesz tym jeszcze jeździć??:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwzięliście się wtrysku sterującego, a najprawdopodobniej nie można odpalić przez błąd czujnika stanu paliwa. Po pierwsze to ile masz paliwa w baku?? Po drugie jako iż masz Avant'a to zdejmij kanapę, tam znajdziesz dwie pokrywy, odkręcasz tą prawą i masz już dostęp do wtyczek, odpinasz 2-pinową wtyczkę i mierzysz opór jaki jest na czujniku, nie na wtyczce i podajesz nam go tu ;).

Nie kombinujmy na razie z wyciąganiem czegokolwiek bo tylko zapowietrzysz sobie układ paliwowy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już sterujący wyjęty:kwasny:podał jego numer:whistling:.Masz racje jednak że ten czujnik może go odciąć ale poprzez autostart wymusił odpalenie bez paliwa i pociągło:eusathink:

Pytanie ile masz paliwa jest teraz na pierwszym miejscu:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew::thumbup1:,musi tam "coś"być,szkoda że nie mam zdjęć ale tam jest tak upchane że nie idzie tego wyjąć a Ty piszesz że widzisz dno baku?? hello:kwasny:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki już poprawione:wink:

---------- Post dopisany at 17:21 ---------- Poprzedni post napisany at 17:20 ----------

1 jest wskaźnikiem paliwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 - Czujnik wskaźnika poziomu paliwa

2 - Jednostka pompy paliwa z czujnikiem braku paliwa -G210-

3 - Przewód powrotnego obiegu

4 - Kołnierz zamykający

5 - Przewód powrotnego obiegu paliwa od filtra paliwa

6 - Przewód doprowadzania paliwa do filtra paliwa

7 - Elektryczne złącze wtykowe czujnika braku paliwa -G210-

8 - Elektryczne złącze wtykowe czujnika wskaźnika poziomu paliwa i pompy wstępnego tłoczenia paliwa

9 - Nakrętka złączkowa - 80 Nm

10 - Pierścień uszczelniający

11 - Wąż paliwa od pompy paliwa do komory spiętrzającej lub od pompy paliwa do pompy strumieniowej

12 - Zewnętrzna część komory spiętrzającej z pompą strumieniową bez możliwości demontażu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybacz,ja mam sedana i mam w bagażniku nie wiem dokładnie jak to wygląda w avancie ale cały układ powinien być:facepalm:.Żadnych kabli nic wokoło ??.

Może ktoś z avanta zaglądał do swojego baku,pomóżmy koledze,ja mam sedana i mam taką pompkę w baku(wątpię że w avancie jest inaczej,może miejsce inne)i myślę że te jednostki wszystkie takową mają:kwasny:.Demo wybacz ale ja nie wiem gdzie szukać:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...