Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kolejne auto Fiat 500

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam chciałem się pochwalić kolejnym zakupem auta tym razem dla żonki :decayed::decayed: Fiat 500. To auto to bajka zakochałem się w nim po pierwszym km.

Opublikowano

No ok :decayed: a fotki czy co heloooooł ? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

staram się dodać ale dodawanie tu fotek to dla mnie jakaś masakra

---------- Post dopisany at 21:31 ---------- Poprzedni post napisany at 21:28 ----------

WP_20140509_001.jpg

---------- Post dopisany at 21:31 ---------- Poprzedni post napisany at 21:31 ----------

---------- Post dopisany at 21:33 ---------- Poprzedni post napisany at 21:31 ----------

Opublikowano

Jak w ubiegłym roku po zakupie nowej 500 również byłem w szoku. Jak na taką małą zabawkę to jeździ to nad wyraz dobrze, a i wyposażenie już w podstawie ma lepsze niż nie jedno Audi. Jaki masz silnik?

Opublikowano
  • Autor

---------- Post dopisany at 21:45 ---------- Poprzedni post napisany at 21:39 ----------

Silniczek 1.2 69 km bo autko jest używane w dużym mieście ale daje rade poza miastem jeszcze tak nie testowałem ale raz wypadłem na autoban to spokojnie buja się 150 km/h wtedy bardzo padało więc nie żyłowałem więcej . Jest naprawdę ciche na postoju silnika nie słychać

Opublikowano

Mam ten sam silnik :naughty: Na autostradzie leci ponad 160 km/h

Opublikowano
  • Autor

Mam jeszcze prośbę do was koledzy chce na tą 500 setkę dać wkoło pasek taki jak ma wersia GUCCI jak w piszecie w necie fiat 500 GUCCI to zobaczycie o co mi chodzi dzwoniłem do salonu fiata ale tam nie maja od wersji gucci tylko inne , po innych salonach też mię zbywali jak ktoś by miał namiar na taki pasek na moja 500 to niech da znać z góry dziękuje :decayed:.

---------- Post dopisany at 22:15 ---------- Poprzedni post napisany at 21:51 ----------

17_244523418.jpg

17_519640005.jpg

Opublikowano

Szukaj na forum fiata 500, widziałem naklejki na różnych modelach fiata więc nie powinno być z nimi problemu. Ewentualnie pod zamówienie w firmach, które robià reklamy na samochody

Opublikowano
  • Autor

znalazłem w końcu w serwisie fiata jest jeden minus cena komplet naklejek takie jak mi się podobają od wersji GUCCI kosztuje 1340zł :facepalm:

a o taki pasek mi chodzi

fiat_500_by_gucci_002.jpg

---------- Post dopisany at 19:22 ---------- Poprzedni post napisany at 19:21 ----------

a dzisiaj moje autko dostało chromy ori na lusterka :decayed::decayed: więc brakuje mi tylko paska

Opublikowano

Dużo wiecej miejsca jest niz w 126p?

Opublikowano
Dużo wiecej miejsca jest niz w 126p?

haha :grin:

Opublikowano
  • Autor

zdziwił byś się :banan: jak byś zobaczył to autko w środku a jak byś się nim przejechał to byś był dopiero mile zaskoczony , to auto nie jest dla ludzi którzy zamierzają mieć jedno auto , to jest samochód dla tych co mają kilka aut , a jak potrzebuje mieć sporo miejsca to biorę combi , albo wana:decayed::decayed:

Opublikowano
znalazłem w końcu w serwisie fiata jest jeden minus cena komplet naklejek takie jak mi się podobają od wersji GUCCI kosztuje 1340zł :facepalm:

w drukarni gdzie oklejają samochody taki pasek zrobią ci za jakieś 300 zł.....

Opublikowano

Przekazanie zrobiłeś profesjonalnie? :wink:

9708o.jpg

U mnie były piski jak u nastolalatki :grin:

Opublikowano

Graty furki:hi: szkoda ze to nie abarth, mala buda i zbiera sie:wink:

Dla mnie to tylko auto, widze je codziennie w pracy:p

Ps. Wczoraj akurat lancia spadla z zaczepow na montazu:d

Opublikowano
Przekazanie zrobiłeś profesjonalnie? :wink:

http://imageshack.com/a/img845/5193/9708o.jpg

U mnie były piski jak u nastolalatki :grin:

Komu sprezentowałeś tego Eosa ? Żonie czy właśnie jakiejś nastolatce ? :wink:

Opublikowano

Nie będę zaśmiecać wątku kolegi to dodam tylko, że wiesz jak jest, One zawsze mają maks 18, potem już tylko VAT dodaje się :wink:

Opublikowano

Tu jest 500 mojej kobity:

2014_05_21_18_40_51.jpg

Najbliższe plany to:

- felgi 16" - in progress...

2008_Abarth_500_23.jpg

4270701213_1.jpg

- lusterka chrom - in progress...

- fotele z Abartha w czerwonej skórze,

- kierownica z Abartha MF, skórzana, biała,

Kierowniczka mówi już coś o zmianie na różwego Abartha 500 :shock3:

---------- Post dopisany at 17:37 ---------- Poprzedni post napisany at 17:12 ----------

znalazłem w końcu w serwisie fiata jest jeden minus cena komplet naklejek takie jak mi się podobają od wersji GUCCI kosztuje 1340zł :facepalm:

a o taki pasek mi chodzi

http://s28.postimg.org/w7io6jm21/fiat_500_by_gucci_002.jpg

---------- Post dopisany at 19:22 ---------- Poprzedni post napisany at 19:21 ----------

a dzisiaj moje autko dostało chromy ori na lusterka :decayed::decayed: więc brakuje mi tylko paska

Dużo roboty z przełożeniem nakładek na lusterka??

Opublikowano
  • Autor

chodziło o mały silnik i miejskie auto dlatego jest fiat 500 1.2 / 69km a żonka chciała tylko fiata 500 mi zresztą tez się bardzo zawsze podobało , więc do kolekcji trafiła 500tka:decayed:

---------- Post dopisany at 17:45 ---------- Poprzedni post napisany at 17:39 ----------

nakładki to jakieś 10 min pracy musisz zacząć ściągać od dolnej części lusterka podważyć dolną część nakładki płaskim wkrętakiem jak dół zejdzie to pójdzie już jak po maśle , można dodatkowo lustro uchylić na sam duł wtedy będziesz miał dostęp do górnych zatrzasków kture możesz podważyć żeby lepiej zeskoczyło.

---------- Post dopisany at 17:56 ---------- Poprzedni post napisany at 17:45 ----------

znalazłem w końcu w serwisie fiata jest jeden minus cena komplet naklejek takie jak mi się podobają od wersji GUCCI kosztuje 1340zł :facepalm:

w drukarni gdzie oklejają samochody taki pasek zrobią ci za jakieś 300 zł.....

Też myślałem o takiej drukarni tylko podejrzewam jak będę sam oklejał to na tylnich błotnikach są wypuklenia tam gdzie ma być pasek i w tym miejscu będzie się marszczył , chyba że tam gdzie by wydrukowali może oklejaja auta to by mi to zrobili.:eusathink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.