Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM] NIE PALI NA DOTYK


DOCENT90

Rekomendowane odpowiedzi

I dalej problem tak jak juz wcześniej pisałem moja bryka ma napady odmowy palenia trochę postoi przeważnie przez noc ala to nie zawsze a potem krece 20 sek i nic tak jak by paliwka nie było,potem zagaduje 5 sek telepawki i już równa wzorowa praca :mysli:dałem nowy filtr ropy nowe świece żarowe,filtr powietrza i co zero poprawy.Ktoś pisał.że to pompka paliwa w zbiorniku - pompka śmiga ,dalej- cofajace się paliwo też sprawdziłem.Sam już nie wiem co to takiego,trafia się to raz na 20 rozruchów( paliwo też dobrej jakości).Sami wiecie trochę kiszka jak fajna bryka a nie pali zawsze wzorowo.Co to takiego może ktoś mi coś doradzi. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak długo masz tę brykę, może poprzedni właściciel nie zawsze lał do zbiornika zdrowy ON

"błoto" siedzi na dnie i czasem pójdzie w przewody :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podlacz VAG, do sprawdzenia bledy i logi, np. moze czujnik halla pada.

pozatym jezeli padaja uszczelnienia lub konektory PD moze wystapic podoby objaw, a w ostatecznosci mozna poprawic dawke rozruchowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź wszystkie węże pod kątem wycieku paliwa, sprawdź koniecznie pompę tandem z tyłu głowicy (bardzo ciężkie dojście), u mnie miałem ten sam objaw i okazało się, że właśnie ta pompa mi się rozszczelniła. Póki co jeszcze tego nie naprawiłem ale jak na razie problem pojawia się sporadycznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Ja mam ten sam problem. Kupiłem brykę w Maju 2008 na początku miałem problem z rozruchem za każdym razem (10sek kręcenia) nawet po wymianie filtru paliwa, ale od pewnego czasu ma problemy tylko sporadycznie, tak że myślę że to była wina paliwa które lał poprzednik, ja leje tylko verve lub BP ultimate. Osobiście uważam że BP jest leprze samochód jest zrywniejszy.

Pozdrawiam!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...