Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Prośba o pomoc w doborze felg.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich forumowiczów. Staję pod trudnym wyborem jakim jest wybór felg 18' do mojej audiczki. Niestety mam ograniczony budżet, który zamyka się w 2600 zł:(. Chciałbym Was prosić o podesłanie różnych felg, które Waszym zdaniem będą pasować to samochodu :(. Gdyż sam mam mętlik w głowie. Dziekuję bardzo za każde propozycje. Pozdrawiam.

Zdj auta

28a56c609d924538m.jpg

---------- Post dopisany at 10:22 ---------- Poprzedni post napisany at 10:12 ----------

Czy takie felgi z osadzeniem 46 będa pasować do mojej audi?

http://img09.allegroimg.pl/photos/oryginal/42/16/24/55/4216245555

Opublikowano

Są całkiem fajne, jeśli cena mieści się w Twoim budżecie to bierz. A te co masz zostaw na zimę.

Opublikowano

Na zawieszeniu 1ba będzie straszna koza.

Opublikowano
  • Autor

Oczywiście, lekko sprowadzę go w dół za pomocą sprężyn :). Nie zostawię go jak terenówki :P

Opublikowano

Szukaj 8 lub 8,5J z ET35, nie bedziesz musial stosować dystansow by felga ładnie siadła.

Z ET46 bedzie schowana.

Opublikowano
  • Autor

Niestety 8-8.5 ciężko znaleźć na alledrogo jedyne z et 36 mają rozmiar 7.5. Uważacie, że będą za wąskie?

Opublikowano

Jak ciężko ? Sam mam 8Jx18 ATS, ktore beda do sprzedania, takich felg jest dużo.

Opublikowano
  • Autor

Mati1000, chodziło mi o ten wzór co podałem. Z nim jest ciężko. Wiem, że na allegro jest dużo 8j z et35 ale tych co podałem niestety nie.

Opublikowano

Aaaa jak tylko tamten, to ori nie będzie z ET35 :)

Opublikowano
  • Autor

Po rozmowie z dziewczyna i kilkoma kolegami. Wybraliśmy pare wzorów oczywiście 18 8,5j.

Zito 935 Mniej więcej do takiego stanu chciałbym doprowadzić avanta.

http://fuskbugg.se/file/uvhBN5/4c2.jpg

AXe model ex18

http://www.tuningdesign.net/tuotekuvat/700x500/207159_165705453591205_1377010661_n.jpg

Dare XXr

https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xfp1/t1.0-9/10374003_654275004661758_8696952976931478655_n.jpg

Dare lp560 ewentualnie firma calibre( czy jakoś tak)

https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xaf1/t31.0-8/10259227_633066176782641_8449773056107495315_o.jpg

Tak więc staję pod trudnym wyborem gdyż każde są ladne :(. Dlatego proszę was o opinie co sądzicie o nich i o firmach produkujących. Dziękuję za wszelkie opinie.

Opublikowano

Axe ma hammer tylko inny model. Jak nie masz quattro to możesz zaszaleć i na tył wsadzić 9,5 :wink:

Na pierwszym foto są 3SDM w 18"

Z tych wszystkich EX18, bo sam myślałem ostatnio o nich :decayed: ale tylko w rozmiarze 19" bierz.

Opublikowano
  • Autor

Kurde 19 to troszkę za duże będą, niestety nie na takie drogi jak u mnie w mieście :(. Najbardziej przemawiają za mną te zito. Tylko czy ta firma jest godna uwagi? I się będą ładnie prezentować?

Opublikowano

Zito najfajniejsze z tych co pokazałeś.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.