Skocz do zawartości
IGNOROWANY

concert 2 z a3, a8 , a4 b6 b7 do b5


Rekomendowane odpowiedzi

Witam , wiem ze po przycięciu panelu pasują , ale czy np istnieje taka opcja żeby do takiego radia z a3 czy b6 zamontować panel z radia z a6 które ma 22 cm i pasuje idealnie , czy nie będą pasować śrubki

Czy ktoś u siebie w b5 montował radio z a3 bądź b6 i wsio działało ? Tj np rds ? Bo obecne moje jest połączone przez can i lata ale czy inne też będą latać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radio z A3 nie będzie działać w A4 - jest różnica w szynie CAN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam podepnę się pod temat nosze sie z zamiarem zmiany radyjka a mam obecnie nie oryginalne radio do tego dokaładałem glośniki do tylnych drzwi nie mam subwoofera obecnie zamontowanego nie było mam kupiony i chodzi mi o to jakie radio bedzie pasowało z nowszych CD myslałem o Concert tylko dowiedziałem sie przypadkiem to samo radio w a4 a w a6 ma inny rozmiar czy to bedzie pasowac?? cos trzeba przerabiać jak to jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki kolego ze piszesz mi w temacie nie na temat:facepalm:

I nie wiem gdzie się dowiedziałeś ale ja wiem ze radia w a6 i a4 są takie same tylko Ty u siebie w w tym roczniku nie podłączysz cd Concert

---------- Post dopisany at 23:30 ---------- Poprzedni post napisany at 23:25 ----------

Da ktoś fotę radia z b6 od tylca żeby było widać tył panelu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ostatnio wsuwałem do siebie radio z b6 ale ramkę przednią ma większą z tego co się dowiedziałem to miejsca na śrubki są tak samo jak w panelu na 22cm, ale głowy nie dam sobie uciąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie to juz nie aktualne bo okazalo sie ze moje radio jednak udalo sie naprawic bo walniety byl procesor w tunerze radia, ponoc nie do zdobycia a jednak, jakby sie nie dalo naprawic to chcialem panel z 22 cm zalozyc do radia z b6 , ale jak napisalem udalo sie naprawic tak wiec temat nie aktualny choc z checia i tak sie dowiem na przyszlosc czy taki przeszczep sie da wykonac, czy srubki sa w tych samych miejscach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze i nie natemat ale świeży jestem tutaj a radyjka mają inne wymiary panela popatrz zdjęcia nawet na allegro a chodzi mi o to właśnie żeby sie dowiedzieć czy takie radio bedzie grało w ogóle jak cos u mnie nie miałem wczesniej do czynienia z oryginalnym radiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie świeży a sięe wymadrzasz

Nie muszę patrzeć na zdjęcia na allegro, bo mogę spojrzeć na radio które mam fizycznie w rękach, Concert 2 z a6 po lifcie, ma ten sam wymiar co radio w a4 , czyli prostokąt o długościach 22 cm u góry i dole

Z a3 jak i b6 maja ksztalt trapeza

Jesli takie radio jak Concert 2 chciałbyś aby Ci grało w aucie z twojego rocznika poprawnie w 100 % to musiałbyś założyć licznik z II liftu i to pełnym fisem, nie 1/2,z którym radio komunikuje się poprzez szynę can w liczniku, w zwykłym liczniku tego nie ma

Bez tego radio będzie się wyłączać co godzinę i nie będzie miało podświetlenia ale akurat na to jest rozwiązanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Concert 1 mozesz podłączyć , ale to kaseciak, nie szkodzi, podłączasz do tego oto zmieniarke ale cyfrowa , ta sama cena a funkconalnosc 100 x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na moim pisze, że jest z a3 ale ładnie pasi :eusathink: licznik 1/2 fis więc się wył co godzinę i nie hula gala reszta działa :decayed:

Co miałeś nie tak, że procek do wymiany? Skończyło się wymianą proca czy naprawiłeś w inny sposób?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na moim pisze, że jest z a3 ale ładnie pasi :eusathink: licznik 1/2 fis więc się wył co godzinę i nie hula gala reszta działa :decayed:

Co miałeś nie tak, że procek do wymiany? Skończyło się wymianą proca czy naprawiłeś w inny sposób?

kolego ja do siebie będę wkładał też radyjko które wymaga szyny can której nie mam to że jest brak podświetlenia czy co godzinę będzie się wyłączało to mi nie przeszkadza,ale jak byś mógł powiedzieć do czego służy ta gala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radio się zglasnialo podczas przyspieszania

Ogólnie ja mam podpięte po can to radio i tak gala nie działa, mało tego musiałem odciąć kabel od tego bo nie grały sprzodu głośniki , taki urok tego , u innych też tak działało

Procek poszedł w głowicy czy tunerze, słabo radio grało i słabo odbieralo prawie wogole

To z aukcji dobra cena

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...