Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kolejny dziwny dźwięk, filmik, proszę o opinie


Wielki Dao

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli gdyby bylo słabe ciśnienie oleju to nie napinałby jak trzeba i też by hałasował?

---------- Post dopisany 07-07-2014 at 12:20 ---------- Poprzedni post napisany 06-07-2014 at 22:56 ----------

Ciśnienie dziś zmierzyłem. Po 45min pracy na wolnych 1,5bara, przy 2000rpm 3,8bara. (pompa oleju nówka febi).

na wolnych bardzo dobre cisnienie...

Wielki Dao, jak widzisz roznica jest ... szczegolnie w wolnych obrotach u Ciebie ponizej bara...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz mi dlaczego jak wypne wtyczke z napinacza to przestaje halasowac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedz jest prosta... napinacz halasuje wtedy gdy przestawia fazy rozrzadu... jezeli csnienie masz ok to napinacz padl polrostu . Moze zmiana nastepuje za wolno itp i powoduje efekty dzwiekowe... jezeli odpinasz wtyczke to tylko napina i moze to robi ok a gorzej mu idizie z przestawieniem fazy

Jakiej firmy napinacz kuipiles ? Z allegro chinola ?

Dlaczego go w ogole wymienialez co sie dzialo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniłem na allegrowy i teraz żałuje.

Wymienilem, bo było słychać klekotanie przy odpalaniu (czasami) później się okazało, że to jest normalne. Mogłem tego nie ruszać :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniles razem z pompa oleju? czy pompe dopiero potem?

masz jeszcze stary napinacz?

Jezeli tak to wyczysc mu dokladnie kanaliki olejowe jakims plynem przedmuchaj i zakladaj ... pewnie bedzie sprawny i lepszy niz ten chinczyk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pompę wymieniłem kilka tygodniu po wymianie napinacza.

Starego napinacza nie mam niestety.

Ten nowy z allegro jest jeszcze na gwarancji zobaczymy co powie sprzedawca,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dalej pali się światło Oil na czerwono mimo wymiany czujnika. Mechanik powiedzial mi że złamana jest wtyczka która wchodzi w czujnik. Może to być przyczyną świecenia się ciśnienia oleju? Przed sprawdzaniem ciśnienia u jednego cepa nie paliło się nic. Dopiero po jego "umiejętnym złożeniu zaczęło świecić się na desce przy przyśpieszaniu. Samochód będzie sprzedany w całości, nie chcę się tym już bawić. Chcę tylko wiedzieć czy idzie gdzieś kupić tą wtyczkę ?

Będę sprzedawał samochód cały jak stoi, myślę że 15 tyś zl bym wziął za samochód z alu i nowymi oponami, wszystko było wymienione, jedyne co do zrobienia to ta wtyczka i pompa oleju x.x ciężko w anglii sprzedać. A laweta do polski 2 tyś zł... ciężka sprawa :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem i nie mam zamiaru już tego sprawdzać, mam dosyć tego audi i albo je zrobię i sprzedam tanio albo pójdzie na złom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątpie żebym dostał za auto dużo, auto jest po przekładce z anglika, lampy przód do wymiany, tylna lampa lewa do wymiany razem z wiązką, pompa oleju do wymiany, tuleja z tyłu, blacharka. Szkoda czasu na to. Wezmę go do polski na lawecie może uda mi się go jakoś sprzedać. Gwint, 18" z nowymi oponami Falken ziex ze 912, kola 16" zimowki, stare amortyzatory, mapa revo, oleje, rozrząd, napinacze i wałki, filtry wszystko wymieniłem. Myślicie że uda mi się dostać chociaż 15 tyś ? ;D

---------- Post dopisany 24-07-2014 at 00:47 ---------- Poprzedni post napisany 20-07-2014 at 18:49 ----------

Audi zamienione w pełnym zestawie za volkswagena polo 1.2 twist 2004 rok, przebieg 49 tyś mil i 100 funtów hehe. Miałem dosyć wydawania kasy i martwienia się o polskie auto w uk. Z audi przytulę się za rok po zdobyciu zniżki, na pewno będzie to bex quattro w s-line. Pozdrawiam wszystkich i dziękuję za aktywną pomoc. Do zobaczenia za rok :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...