Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Taki myk ze światłami postojowymi przód. ktoś ma jakiś pomysł?


heever

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panowie,

Wpadła mi taka wizja chciałbym zrobić w swojej B5 takie rozwiązanie ze światłami w przodzie, że zapalamy postojowe i działa natomiast zapalamy dalej światła mijania i w tym momencie by gasły postojowe przód :decayed: ktoś ma jakąś wizję na to ? :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

da sie zrobić trzeba by wstaiwc dodatkowy przekaznik sam też o tym myślałem tylko ze w nocy z tyłuu też nie beda świcić i co wtedy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha no właśnie tego nie byłem pewien czy tył leci dokładnie po tym samym przekaźniku co przód hmm trochę lipa by była w tedy :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chcesz w dzień jeździć tylko na mijania, to trzeba to zrobić inaczej.

Obwód postojowych jest oddzielony od obwodu mijania.

Trzeba zrobić moduł (lub kupić) który włącza światła po odpaleniu auta.

Podłączyć to tylko do świateł mijania i sprawa załatwiona.

Oczywiście włącznik świateł na zero

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie w tym rzecz, ja chce w ogóle jeździć tylko na światłach mijania bez palących się postojówek z przodu, chodzi mi o to, aby świeciły same soczewki :decayed:

Oczywiście mógłbym wyjąć żarówki i by było jak chce haha ale jednak postójówki czasem warto byłoby mieć, dlatego w taki sposób jak opisałem wyżej musiałoby to być wykonane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

montujesz przekaznik w lampach odpowiedanio podlaczasz i wszystko smiga :) bo jak zrobisz to pod obudowa nad nogami kierowcy to stracisz wszystkie pozycej :) a tak robisz to tylko w lampach przednich i wsio po problemie.. kumpel tak ma :) ale robil mu to Gwerty przy okazji przerabiania na Bix :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co ci to da? pomyśl że jak się spali żarówka od mijania to twój samochód będzie w nocy mniej widoczny co wpływa na bezpieczeństwo innych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie w tym rzecz, ja chce w ogóle jeździć tylko na światłach mijania bez palących się postojówek z przodu, chodzi mi o to, aby świeciły same soczewki :decayed:

Oczywiście mógłbym wyjąć żarówki i by było jak chce haha ale jednak postójówki czasem warto byłoby mieć, dlatego w taki sposób jak opisałem wyżej musiałoby to być wykonane

Przecież ci opisałem jak to zrobić tylko masz automat załączania dodatkowo.

Swoją drogą po co ci taka przeróbka.

Tak samo montaż tych chińskich ledów bo niby auto mniej spali ble ble

Potem nie widać go wogóle z daleka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja nie mówię o żadnych ledach, wieśniacko to wygląda, a ja chce mieć fabrykę tyle, że świecące tylko same soczewki i choooj :wink: a żarówka jak się spali to sobie wymienię mam zapas pod ręką. To tylko moje widzimisię, podoba mi się taki sposób i chciałbym to uzyskać.

Czyli reasumując zapodaje taki przekaźnik i ma hulać? i tył świeci, a tylko odłącza przednie postojówki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro tylko przednie postojówki to przekaźnik w jednej i drugiej lampie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...