Skocz do zawartości
IGNOROWANY

tylna klapa - folia pod antene CB


strzala_123

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, uff dawno mnie tu nie było :)

Od jakiegoś czasu używam anteny magnesowej do CB i mocuje ją na tylnej klapie, i przez to bardzo się porysowała. Niby używałem tych podkładek pod antenę ale i tak bardzo się porysowała. Nasunął mi się taki pomysł bu to miejce teraz bardzo brzydko wygląda. Kolor autaka to jasny brąż - tzw capucino :). Myślę o folii carbon by okleić całą połowe klapy tak jak zaznaczyłem na foto, ewentualnie cała - proszę o sugestię i dobór odpowiedniej folii by wytrzymała takie operacje z podstawkami magnesowymi

2af894407629450b.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3m ma bardzo dobre folie, planuję sobie kupić takową do obklejenia paru elementów kokpitu

na Twoim miejscu albo bym obkleił cała albo nakleiłbym kwadracik nie wiele większy od podstawy anteny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja u siebie stosowałem naklejkę pod antenę taką jak w linku jest minimalnie większa od magnesu anteny i jest bezbarwna i nie rzuca się tak bardzo w oczy.

NAKLEJKA POD ANTENĘ CB RADIO PRZEZROCZYSTA podkład (4239249496) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem taką naklejke nie dopisałem, nie zdała egzaminu itak się porysowała klapa, chciałbym coś grubszego tzn żeby była bardziej wytrzymała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jest jedno i o takie mi nie chodzi, klapa już jest piorysowana dlatego teraz chcę ją okleić żeby ładniej wyglądała i dalej się nie rysowała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co byś nie miał zawsze będą jakieś skutki uboczne, jak teraz masz porysowaną to później będziesz miał inne problemy po naklejeniu folii, jak tak z nią pojeździsz z rok albo dwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...