Skocz do zawartości
IGNOROWANY

szkoda na laptopie podczas kolizji + wartosc auta + przebieg?


Rekomendowane odpowiedzi

witam

podczas kolizji laptop spadł z kanapy tylnej i uderzył w fotel na wskutek czego wyskoczyły mi ciągłe czerwono/zielone linie na matrycy, czy ubezpieczyciel z generali uwzględni to i na jakiej podstawie? oraz podejrzewam ze bedzie szkoda całkowita, czy jeśli cofne przebieg o 100 tys to wzrosnie wartosc auta?

prosze nie uwazac mnie za oszusta bo auto i tak na złom pojdzie a spokojnie mozna "wizualnie" stwierdzic ze ma 200 tys mniej niz na ekraniku

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Laptop, trzeba to zgłosić i pokazać rzeczoznawcy.

Co do całki to jak chca zeby bylo to i tak, jesli cofniesz licznik nawet o 200 tys, to np przy takim audi co widze ze masz w opisie to moze jakies max 3 tys ugrasz....

oczywiscie warto to zrobic bo moze sie z rzeczoznawca niezaleznym to skonfrontuje i wyjdzie z tej calki.... ale w to watpie... pozatym wiedz ze jak ktos to zglosi to grozi ci wiezienie :)

Pozdrawiam

Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

auto idzie na złom i tak :) chodzi o zwiekszenie wartosci, a laptop... jeszcze co chwile wyskakuje "blue screen" ;/ cos z dyskiem chyba nie hallo

---------- Post dopisany at 20:13 ---------- Poprzedni post napisany at 20:12 ----------

a szkoda dotyczy mojej alfy 166 3.0 v6 :-) mruczus ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kiedyś robił przegląd (badania techniczne ) ...bo wiesz ze teraz spisują przebiegi i ubezpieczyciel wie o ty...... żebyś nie wszedł z tym cofaniem na minę ...:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w prawie jest powiedziane ze mam obowiazek poinformowac nowego wlasciciela ? szach i mat. ale jedno znacznie chce wiedziec, czy jesli bedzie mi robil kosztorys z euro taxu to wartosc auta bedzie wieksza przy niższym przebiegu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...