Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Odczytanie i diagnoza logów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Patrzyles w to co zamiesciles ? Chyba nie...

Zrob to porzadnie bo to smietnik jakis.

Potrzebne dynamiczne - 011,010 i 011 statyczny Basic Settings

Opublikowano

zainstaluj sobie vac com 311.2 i tym zrób logi ale zanim to zrobisz rozruszaj sztangę turbo kluczem/śrubokrętem i przegoń auto ale nie w trybie awaryjnym

Opublikowano
  • Autor

zainstalowałem vag com 311.2 dzisiaj jak tylko uda mi się je zrobić to prześle

Opublikowano

najpierw rozruszaj sztangę

Opublikowano

statyczny kąt jak spadnie do 35 możesz przed zimą go skorygować na 54, teraz jak sam to potrafisz to z nudów też możesz go skorygować

gdzie ty mieszkasz? jakie masz ciśnienie hPa w swojej okolicy? pytam bo jeżeli nie masz 1100hPa to trzeba wyjąc i zajrzeć do ecu

możesz wypalić kolektor ssący, wyskrobać wloty w głowicy, przedmuchać wężyk idący do ecu, umyć siateczki przepływki a element w środku tylko delikatnie polać gorącą wodą lub środkiem do odtłuszczania ale nie jakimś agresywnym

wypadało by wymienić wszystkie podejrzane wężyki w układzie podciśnienia na nowe sztywne najlepiej paliwowe takie by ciasno wchodziły i nie miały zapasu długości

zastanów się nad wymianą gruszki turbiny, nie musi być nowa, ważne by była duża no bo ori masz małą która z czasem przestaje spełniać swoją role

gdy auto mocno zagrzane zapala tak samo dobrze jak zimne?

przegoń auto i jak ciągle będzie wpadać w tryb awaryjny lub tracić na chwile moc pomimo zrobienia tego co pisałem wyżej to czeka cię czyszczenie żaluzji turbiny ale według mnie to nie będzie konieczne

Opublikowano
  • Autor

Mieszkam w Jaworznie, raczej wczoraj nie było 1100hPa. Przepływka jest nowa ma niecały tydzień. Kiedyś rozkrecałem ecu i był czły zalany olejem wyczysciłem wymieniłem wężyk bo szczelił i teraz już nie zalewa. jest szczelnie. Węzyki też są powymieniane. Przy zapalaniu nie ma różnicy czy jest zimny czy gorący silnik, pali bez żadnego problemu.

Opublikowano

Czyszczenie sprezarki Cie nie ominie..

Opublikowano
  • Autor

Sprawa na dzień dzisiejszy wygląda tak nowa przepływomierz i nowa turbina. Przewód od egr zaślepiony tzn. wężyk zatkany od strony czujnika.

Auto zrywne ale tylko do 130km\h potem odcina. Zauważyłem że na 5 biegu odcina już przy ok 2800obr a na 3 dopiero przy ok 4000obr. Co jeszcze może być nie tak. Nowe logi zrobione osobno każdy po wykasowaniu błędów. Dodam, że egr jest odłączony gdyż przepuszcza na membramie od grzybka, będzie wymieniony jak zdobędę cześć.

Log 11 Dynamiczny VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

log 11 statyczny VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

log 10 dynamiczny VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

log 004 dynamiczny VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

log 004 statyczny VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

log 000 statyczny VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

Opublikowano
Sprawa na dzień dzisiejszy wygląda tak nowa przepływomierz i nowa turbina. Przewód od egr zaślepiony tzn. wężyk zatkany od strony czujnika.

Auto zrywne ale tylko do 130km\h potem odcina. Zauważyłem że na 5 biegu odcina już przy ok 2800obr a na 3 dopiero przy ok 4000obr. Co jeszcze może być nie tak. Nowe logi zrobione osobno każdy po wykasowaniu błędów. Dodam, że egr jest odłączony gdyż przepuszcza na membramie od grzybka, będzie wymieniony jak zdobędę cześć.

Log 11 Dynamiczny VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

log 11 statyczny VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

log 10 dynamiczny VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

log 004 dynamiczny VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

log 004 statyczny VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

log 000 statyczny VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

Nowa turbina tzn? Ustawiona sztanga poprawnoe ?

Opublikowano
  • Autor

Turbina cała po pełnej regeneracji wyważona, wymieniona w warsztacie.

Opublikowano
Turbina cała po pełnej regeneracji wyważona, wymieniona w warsztacie.

Co wcale nie znaczy ze grucha ustawiona, wg mnie dlatego przeladowuje.

Opublikowano

gdzie ty mieszkasz? jakie masz ciśnienie hPa w swojej okolicy? pytam bo jeżeli nie masz 1100hPa to trzeba wyjąc i zajrzeć do ecu

A ja skłaniałbym się ku temu:wink:

Opublikowano
  • Autor

No dobra ale co zrobić w tym ecu. Na co zwrócić uwagę?

Opublikowano
No dobra ale co zrobić w tym ecu. Na co zwrócić uwagę?

A zrób może loga 010 dyn. z odpiętym wężykiem do czujnika ciśnienia doładowania...zobaczymy jakie pokaże ciśnienie atmosf.

Opublikowano

ecu jest ok, co prawda trochę zawyża czujnik atm ale mniejsza z tym

albo turbo źle złożone albo n75 walnięty, zrób dynamicznego 011 z odpiętym wężykiem od gruszki, po sprawdzaj po schemacie czy podciśnienie prawidłowo spięte, głownie n75

Opublikowano
  • Autor

Panowie nowe logi

Grupy: 015 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

Grupy: 004 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

Grupy: 011 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

Grupy: 010 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

Grupy: 011 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

Auto jedzie ponad 130 dojechałem do 160 dalej już nie było warunków

co o tym sądzicie?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.