Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Stłuczka


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Dziś o godz. 15:00 pewna Pani przytuliła się do mojego zderzaka cofając. Na wszelki wypadek spisaliśmy oświadczenie, zrobiłem fotki i rozjechaliśmy się do domów.

Ponieważ to znajoma z pracy postanowiliśmy jutro wrócić do tematu i zastanowić się czy załatwić to polubownie, czy zgłosić to do T.Ubezpieczeniowego.

Niemniej powiedzcie proszę, jakie ew. szkody mogły wystąpić po takim zderzeniu i jakich kosztów naprawy można się spodziewać.

Nie mam wiedzy w tym temacie, stąd proszę o Wasze zdanie odnoszące się do n/w fotek.

20140612_152323.jpg

20140612_152328.jpg

20140612_152334.jpg

Po zdarzeniu próbowałem otworzyć maskę, niestety dzyndzel w atrapie już nie wysunął się jak zawsze, maska z lewej strony odstawała delikatnie bardziej niż z prawej.

Zderzak z prawej trochę się cofnął, jest pęknięty o rysach już nie wspomnę.

Z góry dziękuję za okazaną pomoc

Pozdrawiam

KKKC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja widzę tylko porysowany zderzak. Jeśli to tylko to, to zderzak do lakierowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie też raczej tylko zderzak. Warto jednak sprawdzić mocowania lamp i wszystko co siedzi pod zderzakiem. Maska raczej nie oberwała, tylko do spasowania jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po sciągnieciu zderzaka zobaczysz czy cos jeszcze jest uszkodzone. Jak zgłosisz to do TU to bez faktur dostaniesz netto 144zł za zderzak i ok 260 za robocizne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lakierowanie zderzaka, *o ile nie zastosują potrącenia za wcześniejsze uszkodzenia - 156 - 194zł + robocizna 70 - 130zł + 50zł montaż/demontaż zderzaka + 180zł rozmontowanie okładziny na części pierwsze. Założyłam stawkę 100zł, zapewne będzie nie większa niż 50zł. Podsumowując: min. 420zł brutto, max. 680zł brutto. Brałam pod uwagę wyłączne uszkodzenia powierzchowne.

Pozdrawiam

arielka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za wyczerpujące odpowiedzi.

Temat do zamknięcia. Zmieściłem się w kwocie 560 zł

Pozdrawiam

KKKC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...