Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A6 c7 avant 3.0 tdi rotor 20''

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A powiedz jak ADS sie sprawuje ? czuc naprawde róznice przy przelaczaniu trybów ?

Tu masz fajna stronke co do kodowan jesli cos ci brakuje :decayed:

stemei.de .VCDS Codierungen .Codierungsservice .Webdesign - Stefan Meier - Audi A6 4G - VCDS Codierungen, Webdesign

Opublikowano
  • Autor

image.jpg

Tv free :)

image.jpg

Pomiar seri Tgkone :P nie mam żadnego prog serio Ci gadam :)

---------- Post dopisany at 07:49 ---------- Poprzedni post napisany at 07:27 ----------

A powiedz jak ADS sie sprawuje ? czuc naprawde róznice przy przelaczaniu trybów ?

Tu masz fajna stronke co do kodowan jesli cos ci brakuje :decayed:

stemei.de .VCDS Codierungen .Codierungsservice .Webdesign - Stefan Meier - Audi A6 4G - VCDS Codierungen, Webdesign

Ja jebe ile tego tam .... Dzięki :) . Co do Ads nie czuje jakiś mega różnic miedzy trybami poza czułością pedału gazu a wraz z nim momentem w którym dany tryb przełącza bieg ... Na ogół jeżdzę na auto badz dynamic i np różnicy w układzie kierowniczym specjalnie nie czuje . Trybu comfort i efficiency szczerze moze pare razy na chwile włączyłem ale tez nie odczułem aby było coś inaczej miedzy tymi dwoma trybami . Moze gdybym wcześniej nie miał Ads odczuł bym coś więcej .

Opublikowano

witam

za***iste auto, za***isty wypas, kolor powala, graty zakupu, moja b8 juz troche za mała, nastepne audi napewno bedzie c7, a jak jest z miejscem na tylej kanapie na nogi? wiecej miejsca niz w b8? dzieci narudza ze maja mało miejsca :D zastanawialem sie tez nad q5, ale po obejrzeniu twojej furki typ juz jest jeden!!!

Opublikowano

tylko nie Q5 :facepalm: jak Ci w B8 miejsca brakuje to Q5 jest złym pomysłem

Zaś siedziałem w tej sztuce z tyłu i miejsca jest ok - odczuwalnie więcej niż w B8

Opublikowano

kolor tego auta po prostu ......... co tu pisac masturbacja na stojaco

Opublikowano
  • Autor
witam

za***iste auto, za***isty wypas, kolor powala, graty zakupu, moja b8 juz troche za mała, nastepne audi napewno bedzie c7, a jak jest z miejscem na tylej kanapie na nogi? wiecej miejsca niz w b8? dzieci narudza ze maja mało miejsca :D zastanawialem sie tez nad q5, ale po obejrzeniu twojej furki typ juz jest jeden!!!

Powiem szczerze ze z tylu jeszcze nie jechalem natomiast teraz smigalem do DE i pasazerowie w dluzszej podrozy z tylu nie narzekali . Tak jak Mironn pisze Q5 to bedzier chyba zly pomysl .....wg danych producenta w szerokosci masz z 50cm szerzej z tylu w a6 wzgledem a4( Wymiary > Audi , Wymiary > Audi )

Opublikowano

jeszcze raz graty zakupu, napawde piekna sztuka, bezawaryjnosci zycze!!!

Opublikowano
witam

za***iste auto, za***isty wypas, kolor powala, graty zakupu, moja b8 juz troche za mała, nastepne audi napewno bedzie c7, a jak jest z miejscem na tylej kanapie na nogi? wiecej miejsca niz w b8? dzieci narudza ze maja mało miejsca :D zastanawialem sie tez nad q5, ale po obejrzeniu twojej furki typ juz jest jeden!!!

Powiem szczerze ze z tylu jeszcze nie jechalem natomiast teraz smigalem do DE i pasazerowie w dluzszej podrozy z tylu nie narzekali . Tak jak Mironn pisze Q5 to bedzier chyba zly pomysl .....wg danych producenta w szerokosci masz z 50cm szerzej z tylu w a6 wzgledem a4( Wymiary > Audi , Wymiary > Audi )

raczej 5 cm:wink: ale glownie chodzi tu o przestrzen moedzy kanapa a przednimi fotelami a jest jej duzo wiecej niz w A4B8:whistling:

Opublikowano
  • Autor
witam

za***iste auto, za***isty wypas, kolor powala, graty zakupu, moja b8 juz troche za mała, nastepne audi napewno bedzie c7, a jak jest z miejscem na tylej kanapie na nogi? wiecej miejsca niz w b8? dzieci narudza ze maja mało miejsca :D zastanawialem sie tez nad q5, ale po obejrzeniu twojej furki typ juz jest jeden!!!

Powiem szczerze ze z tylu jeszcze nie jechalem natomiast teraz smigalem do DE i pasazerowie w dluzszej podrozy z tylu nie narzekali . Tak jak Mironn pisze Q5 to bedzier chyba zly pomysl .....wg danych producenta w szerokosci masz z 50cm szerzej z tylu w a6 wzgledem a4( Wymiary > Audi , Wymiary > Audi )

raczej 5 cm:wink: ale glownie chodzi tu o przestrzen moedzy kanapa a przednimi fotelami a jest jej duzo wiecej niz w A4B8:whistling:

No ja to mm :D haha to dasz paczkę fajek więcej do tylu :D

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Witaj, minal kwartal :) dalej zadowolony? Musze oblukac live te fure bo tez zaczynam powoli szukac. Daj znac czy jest taka mozliwosc jestem z K-ce. Pozdrowienia

Opublikowano

planujesz jakie mody mechaniczne i soft?

Opublikowano
  • Autor

Witaj, minal kwartal :) dalej zadowolony? Musze oblukac live te fure bo tez zaczynam powoli szukac. Daj znac czy jest taka mozliwosc jestem z K-ce. Pozdrowienia

Luz można się zgadać na jakiś spot ;)

planujesz jakie mody mechaniczne i soft?

bardziej chyba planuje sprzedaż :)

Opublikowano

juz sie znudzil ? :)

Opublikowano
  • Autor

Co ma sie dziać Pieron :) nigdy jeszcze nie sprzedawałem auta bo było " cos nie tak " . Poprostu wystawiłem :) sprzedam to sprzedam chętnie kupi sie cos innego nie sprzedam płakać nie bede bo niemam co narzekać na autko :)

  • 5 tygodni później...
Opublikowano

Poszedł już czy jednak nie ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.