Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A6 c7 avant 3.0 tdi rotor 20''


Speedhuman

Rekomendowane odpowiedzi

Piękna jest C7 w Avancie, graty!!! Fajnie, że Full LEDy bo one naprawdę robią robote :naughty: Dla mnie te A6 to next step tyle, że w biturbo 313KM, jeździłem ostatnio i się zakochałem :facepalm: miałeś może okazję porównanć 245KM vs 313KM? Wiem, że moment jest sporo większy, ale jak to fajnie gada :wink: przy tak płaskim ET rotor wygląda słabo - ja widziałem jeszcze na takich :kox:

11719175914_f54808f519_o.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:slina: co tu pisać.... :whistling:

KOSA!!!

Zapraszamy we wtorki do Kato, oblukam na żywo :naughty::whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję furmanki :kox:

Kolor robi wrażenie po zdjęciach właśnie miałem się zapytać czy to czarny czy ciemny brąz ale znamy kod i nazwę lakieru :)

Do ideału tylko brakuje 3.0TDI Bit 313KM ale wiadomo wszystkiego nie można mieć.

Jakie mody planujesz w tej serii? :grin::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piekna jest! :thumbup1: Gratuluje!

Gdzies rok temu polerowalem A7 w takim kolorze i normalnie sie zakochalem.

4J4J, LY8X - Havanna Black Metallic to ten kolor i w takim bedzie moja Ur-S4 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna jest C7 w Avancie, graty!!! Fajnie, że Full LEDy bo one naprawdę robią robote :naughty: Dla mnie te A6 to next step tyle, że w biturbo 313KM, jeździłem ostatnio i się zakochałem :facepalm: miałeś może okazję porównanć 245KM vs 313KM? Wiem, że moment jest sporo większy, ale jak to fajnie gada :wink: przy tak płaskim ET rotor wygląda słabo - ja widziałem jeszcze na takich :kox:

http://s27.postimg.org/qamippzkf/11719175914_f54808f519_o.jpg

Nie niestety nie śmigałem bitdi :( ale oglądając na net różnica jest spora w szczególności dźwięk o momencie nie wspominając .....w zasadzie bitdi było priorytetem kupna lecz miałem kilka swoich wytycznych typu : full led ,rotor ,klapa kop, roczne maks 40.000km przebiegu reszta nie grała roli . Cenowo bitdi roczne spełniające te wytyczne były poza moim budżetem przeważnie w ładnym wypasie bądź nie były na pełnym ledzie :( . Ostatecznie wybrałem tego z kuli leda . Faktycznie jak oblokalem od Mirona felunie zrozumiałem o co kaman z tym ET :D

---------- Post dopisany at 16:53 ---------- Poprzedni post napisany at 16:46 ----------

:slina: co tu pisać.... :whistling:

KOSA!!!

Zapraszamy we wtorki do Kato, oblukam na żywo :naughty::whistling:

aaaaaa zapewne zawitam w miarę możliwości ;) ostatnio już tam bylem w połowie drogi się wrócić musiałem :/

---------- Post dopisany at 16:59 ---------- Poprzedni post napisany at 16:53 ----------

Piekna jest! :thumbup1: Gratuluje!

Gdzies rok temu polerowalem A7 w takim kolorze i normalnie sie zakochalem.

4J4J, LY8X - Havanna Black Metallic to ten kolor i w takim bedzie moja Ur-S4 :)

Dzięki ;) dobry kolorek wybraleś :P

---------- Post dopisany at 17:02 ---------- Poprzedni post napisany at 16:59 ----------

Gratuluję furmanki :kox:

Kolor robi wrażenie po zdjęciach właśnie miałem się zapytać czy to czarny czy ciemny brąz ale znamy kod i nazwę lakieru :)

Do ideału tylko brakuje 3.0TDI Bit 313KM ale wiadomo wszystkiego nie można mieć.

Jakie mody planujesz w tej serii? :grin::decayed:

Plany zawsze jakieś są ;) zobaczymy jak wyjdzie w praniu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki wielkie :) ... oooooo o to kaman kajs już te fele widziałem ....ktoś wie co to za firma fel ???

zdjecie_1.jpg

zdjecie_2.jpg

zdjecie_4.jpg

zdjecie_5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak to jaka .... VOSSEN !!!! taki komplecik to jakies 12-15 tysi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Speedhuman: Co tam za zabezpieczenie lezy na lakierze? Szybki widze tez zabezpieczone czyms :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękne C7, a kolor rozwala system jak dla mnie. Najładniejszy z możliwych :kox:

thx ;)

---------- Post dopisany at 13:19 ---------- Poprzedni post napisany at 13:18 ----------

Speedhuman: Co tam za zabezpieczenie lezy na lakierze? Szybki widze tez zabezpieczone czyms :P

powłoka krzemianowa i powłoka hydrofobowa ;)

---------- Post dopisany at 13:20 ---------- Poprzedni post napisany at 13:19 ----------

No jak to jaka .... VOSSEN !!!! taki komplecik to jakies 12-15 tysi

Dzieki za info :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mega auto :slina: Gratki i bezawaryjności :wink: Moje następne po B6 :kox:

Thx ;) będziesz zadowolony , przesiadłem sie z b7 póki co mija rok od kupna i wszystko jest ok ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jeszcze trochę czasu zejdzie nim kupie nowe autko ale teraz marzy mi się własnie A6 C7 :wink:

po lekku do przodu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...