Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana nagrzewnicy


Arkom

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem w moim audi leje się płyn chłodzący pod nogi pasażera - diagnoza prosta nagrzewnica pytanie jest jedno czy da się uniknąć wyjęcia całej deski rozdzielczej do wymiany czy jednak jest to nieuniknione, pytanie drugie jakie narzędzia są mi potrzebne. I jeszcze coś na allegro sa nagrzewnice za około 100 zł i za około 30 zł czy jest sens kupować ta za około 30 zł ? I jeszcze coś do 1.6 ADP sa jakieś rożne rodzaje tych nagrzewnic? dodam że nie mam klimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

deske rozdzielczą musisz wyjąć, potrzebne klucze od 8 do chyba 17, śrubokręt płaski i krzyżakowy

ja za nagrzewnice płaciłem ok. 50zł, jak się uprzesz to od rana do wieczora powinieneś się wyrobić :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i o to mi chodziło powiedz mi jeszcze kolego czy ta nagrzewnica podejdzie NAGRZEWNICA AUDI 80 B3 B4 A4 B5 B6 FEBI passat b5 (4268832415) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. ? I co do narzędzie mówisz że podstawowe wystarczą? A co do samego wyjęcia deski to mam rozumieć że po kolei wylatuje schowek kierownica konsola ( sterowanie nawiewami itp ) odłączam kostki itp i odkręcam deskę od wzmocnienia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powinna być ok, narzędzia podstawowe wystarczą, ogólnie to wszystko trzeba wybebeszyć, wyjmij sobie fotele - będziesz miał więcej miejsca

u mnie w temacie jest kilka fotek z pracy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arkom nie ma sensu kupować z neta. Zamów na Wróblewskiego przez Motoneo i sobie na drugi dzień odbierzesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn mi chodzi o cene w takim hymm zaprzyjaźnionym sklepie powiedzieli mi 100 zł na allegro za 70 - 80 kupie zawsze jakiś zysk dla mnie, jak narazie i tak tego robił nie bd bo mam na głowie sesje na uczelni itp wiec do wakacji muszę poczekać. Odłączyłem nagrzewnicę i złączyłem od niej przewody tak, żeby do środka nie lał mi się płyn i tyle. Ale ogólnie dzięki za radę, a i jeszcze coś w którym miejscu na wróblewskiego jest ten sklep?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jadac wlukniarzy ---kierunek pabianicka za castirama w prawo przehazd prxez tory i jakues 300m po lewej widac w oddali 2 swiatla:)logo motul na plocie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko zamów przez neta, będzie wtedy jakoś ponad 60 zł za Febiego. Jak pójdziesz na miejscu do tego samego sklepu to ci policzą dużo drożej.

Ja pamiętam za swoją pół roku temu dałem 50zł więc trochę podrożały swoją drogą. Na wróbla wszystko wychodzi w zasadzie najtaniej, jeszcze jak masz zniżki za newslettera i motopunkty to zawsze wychodzi jeszcze około 10% mniej niż podana cena.

Sklep dokładnie tutaj https://www.google.pl/maps/@51.747676,19.430104,3a,75y,193.43h,81.9t/data=!3m4!1e1!3m2!1shP92sfw9U1noiN5VCGddMA!2e0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki jak bd sie zabierał za naprawę tego to zamówię

---------- Post dopisany 24-06-2014 at 17:47 ---------- Poprzedni post napisany 16-06-2014 at 22:55 ----------

Odświeżę kotleta - jeżeli zamierzam / planuje ( zastanawiam się ) włożenie klimatyzacji ręcznej to z tego co się orientuje jest tez ingerencja w nawiew, nagrzewnice itp i teraz jest pytanie czy chcąc mieć klimę muszę kupić nagrzewnicę pod klimę czy to wgl osobna bajka jedno i drugie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jeżeli już chcesz się tak bawić to musisz kupić nagrzewnicę pod klimę.. ja jestem po wymianie i jest trochę roboty..no i oczywiście dochodzi chłodnica wiatrak przejście rurek przez ścianke grodziową..szczerze to mi samemu nie chciałoby się aż tak bawić..a w warsztacie to raczej mocno nieopłacalna sprawa..

No chyba że ktoś ma jakiś "swój" patent :)

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozliwe ze caly tunel od nawiewor bedziesz musial wymienic bo chyba w wersji bez klimy nie ma miejsca na wymiennik ciepla :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...